sepa_elite_alagrupid
Sepa Elite Cupi alagrupid

Sel nädalavahetusel toimub esmakordselt enneolematult kõrgetasemeline noorteturniir Sepa Elite Cup. Eliitturniirist võtavad osa klubid Eestist, Saksamaalt, Inglismaalt, Venemaalt, Soomest ja Lätist. Turniir saab alguse laupäeval, 29. aprillil Sepa jalgpallikeskuses, kus esimesed mängud algavad kell 9.00!

“Mul on heameel, et tänu Sepa jalgpallikeskuse valmimisele on meil võimalik korraldada Tartus nii kõrgetasemelist turniiri. Tammeka eesmärgiks on olla Eesti tippklubi ning see tähendab kõrgetasemeliste mängude pakkumist meie järelkasvule Tartus,” räägib turniiri peakorraldaja Kaarel Kiidron. “Klubi arendab jõudsalt oma välissuhteid ning tänu sellele on meil võimalik Sepa jalgpallikeskusesse tuua võistkonnad nagu West Ham United, FC Schalke 04, Moskva Spartak ja Peterburi Zenit.”

A alagrupp

SCHALKE FC Schalke 04  Schalke puhul on tegemist Saksamaa tippklubiga, kelle esindusmeeskond on aastaid mänginud regulaarselt ka Meistrite liigas. Akadeemiast on mängijad nagu Manuel Neuer, Mesut Özil ja Julian Draxler.
ZENIT Peterburi Zenit Peterburi Zenit on viiekordne Venemaa meister jalgpallis. Zeniti noorteakadeemias on mänginud Andrei Arshavin, kes on olnud ka Arsenali nimekirjas.
TAMMEKA_ELITE Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka on Sepa Elite Cupi peakorraldaja. Turniir toimub Tammeka koduväljakul Sepa jalgpallikeskus, mis on kõige ägedama looga staadion Eestis. Eesti meistrivõistlusel asub Tammeka U13 vanuseklassis esikohal – kolme mänguga kolm võitu.
TABASALU JK Tabasalu Tabasalu puhul on tegemist kõige väiksemast alevikust pärit võistkonnaga Sepa Elite Cupil – elanikke kokku umbes 3400. U13 meistrivõistlustel asutakse turniiritabelis teisel kohal.
SITIKA Riga FC/Šitika FA Meeskonna nimi pärineb selle asutaja Genady Šitiku nimest. Klubi on asutatud 1999. aastal.
LOKO Jõhvi FC Lokomotiiv Jõhvi FC Lokomotiiv on U13 Eesti meistrivõistluseid alutanud ühe võiduga, mis küll saadi läbi loobumisvõidu. Klubi pikaajalisem eesmärk on saada kõige suuremaks jalgpalliklubiks Ida-Virumaal.
VJS VJS VJS on Soome üks suurimaid jalgpalliklubisid. Nende akadeemiasse kuulub ligi 1500 noormängijat ning 60 võistkonda.

B alagrupp

WESTHAM West Ham United West Ham Unitedi esindusmeeskond näitas möödunud aastal Inglismaa Premier Leagues head mängu, lõpetades hooaja seitsmendal kohal. Nende akadeemiast on tulnud mängijad nagu Frank Lampard, Rio Ferdinand ja Joe Cole.
Moskva Spartak Moskva Spartak on Venemaa läbiaegade edukaim klubi. Nende esindusmeeskonnas on mänginud ka eestlane – meie rahvuskoondist esindanud Tarmo Kink.
MERKUUR Tartu Merkuur-Juunior Klubi on asutatud 1983. aastal ja Merkuur-Juuniori noortevõistkonnas on sirgunud näiteks Artur Pikk, kes on esindanud nii Tammeka värve ning mängib tänasel päeval Eesti rahvuskoondises.
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC noorte igapäevases treeningtöös kasutatakse Amsterdami Ajaxi treeningmetoodikat.
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev on üks Eesti suurimaid jalgpalliklubisid oma treenitavate arvu poolest. Klubi presidendiks on Liverpoolis mängib Ragnar Klavan ja spordidirektoriks endine koondislane Joel Lindpere.
Viljandi JK Tulevik Viljandi noortevõistkonnas on mänginud just seesama JK Tallinna Kalevi president Ragnar Klavan, kes on ühtlasi ka Eesti rahvusmeeskonna kapten.
FK Jelgava FK Jelgava ei ole Elite Cupi raames esimest korda Sepa jalgpallikeskuses. Talvel külastasid Jelgava inimesed Sepat, sooviga sarnane jalgpallikeskus rajada. Lisaks kuulub Jelgava esindusmeeskonna nimekirja ka üks eestlane – Kevin Kauber.

Sepa Elite Cup 2017 Facebooki event

https://www.facebook.com/events/342113346185062/

 

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/04/sepa_elite_alagrupid.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/04/sepa_elite_alagrupid-150x150.jpgEerik ParvitsNOORTE JALGPALLSEPA JALGPALLIKESKUSUncategorizedSel nädalavahetusel toimub esmakordselt enneolematult kõrgetasemeline noorteturniir Sepa Elite Cup. Eliitturniirist võtavad osa klubid Eestist, Saksamaalt, Inglismaalt, Venemaalt, Soomest ja Lätist. Turniir saab alguse laupäeval, 29. aprillil Sepa jalgpallikeskuses, kus esimesed mängud algavad kell 9.00! 'Mul on heameel, et tänu Sepa jalgpallikeskuse valmimisele on meil võimalik korraldada Tartus nii kõrgetasemelist...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal