kodum2ng

  • Piletiinfo
  • Mängupäeva kogemus
  • Staadionid

Premium liiga kodumängude piletiinfo 2018*:

HOOAJAPILETIGA TASUTA!

SOETA HOOAJAPILET TAMMEKA KONTORIST!

Piletimüük staadioni kassast:

* Kui konkreetse mängu reklaamis ei ole märgitud teisiti.

Mängupäeva kogemus

Meie Tammekas usume, et jalgpall on enamat kui lihtsalt mäng. Eelkõige on jalgpall emotsioon. Tunded, mis inimene staadionil tunneb ning staadionilt kaasa võtab. Seega väärtustame klubis terviklikku kogemust, mis inimesed meie kodumängudelt saavad ja kutsume kõiki üles panustama sellesse ühiselt – toetades oma lemmikmeeskonda, austades vastaseid ja nautides mängu ilu.

Tammeka Premium liiga mängukorraldus on üks Eesti kõrgliiga eeskujulikumaid. Igal Tamme staadionil toimuval liigamängul on tagatud kvaliteetne toitlustus, fännide poolt valmistatud mängukava, puhtad tualettruumid, omanäoline heli- ja videokujundus, fännitoodete müügilett ning halvema ilma puhuks ka katus pea kohal.

Lisaks oleme taaselustanud poolajamängude traditsiooni, kus julgemad ja osavamad oma oskusi ja teadmisi saavad proovile panna. Usume, et isegi kui palliplatsil kõik meelepäraselt ei laabu, lahkuvad inimesed siiski Tamme staadionilt positiivsete emotsioonidega.

Suurepärase kogemuse üks peamistest osadest on loomulikult staadionil valitsev atmosfäär, mida tekitavad üheskoos kõik inimesed, kes staadionil viibivad. Mida rohkem meid on, seda elavam on staadion! Kindlasti on eriline osa sellest ka fännide lauludel ja hüüetel – me kutsume kõiki nendega kaasa tulema!

Samuti on olulisel kohal atmosfääri loomises pürotehnika, mis on lisaks tulihingeliste fännide poolehoiule leidnud toetust ka tavakülastajate seas – 2012. aasta lõpus läbi viidud küsitluse põhjal toetas 79% staadionikülastajatest tule-show kasutamist. Siiski soovitame väikeste lastega peredel valida istekoht staadionitribüüni “suust” eemal – kuna tribüün on mahukas, leiavad loodetavasti kõik endale staadionil meelepärase istumiskoha.

Mängupäeva kogemuse korraldamisel ja parandamisel võtame kuulda kõiki ettepanekuid nii kodumeeskonna fännidelt ja toetajatelt kui ka külalistelt. Ühiselt suudame arendada tervet kodumängude kontseptsiooni ning pakkuda kõigile midagi meelepärast staadionilt kaasa võtta.

2017. hooajal toimuvad Tammeka Premium liiga kodumängud Tamme staadioni naturaalmuruväljakul (periood mai-november) ja enne seda Sepa Jalgpallikeskuses. Tammeka U21 ja Tammeka U19 peavad kodumänge Sepa Jalgpallikeskuses.

Tamme staadion (Tamme puiestee 1, Tartu)

FOTO: IMRE PÜHVEL
FOTO: IMRE PÜHVEL

Tamme staadion on juba ligi sajand olnud tartlaste meelispaigaks sportimisel. Tammeka kodu on Tamme staadionil olnud alates klubi sünnist 1989. aastal.

Tamme staadionikompleksi planeeriti juba 1920ndatel ning ehitustöödega Tammelinnas jõuti lõpule 1930ndate esimeses pooles. Nõukogude ajal oli staadion ekstensiisvselt kasutuses nii kergejõustiku kui jalgpallistaadionina. Kahjuks hävis 90ndate lõpus tulekahjus Tamme staadioni ajalooline tribüünihoone.

Staadion läbis aastatel 2008-2011 põhjaliku renoveerimise, mille käigus sai uue murukatte jalgpalliväljak, paigaldati väljaku ümber kergejõustikutartaan ning ehitati uus 1500-kohaline tribüün. Lisaks kergejõustikule ja jalgpallile saab staadionikompleksis harrastada ka korvpalli, rulluisutamist, rannavõrkpalli, jooksmist, tennist ja mitmeid teisi spordialasid.

Meistriliiga tasemel on Tamme staadionile alati kogunenud võrdlemisi suur publikuhulk. Kui publikurekordid jäävad 2005. aastasse, siis keskmine publikunumber on 2013. aastal hakanud taaskord tõusma ja jääb juba kõrgliiga debüüthooajaga samasse kategooriasse.

1500-kohalise staadionile on jalgpalli vaatama siiski kogunenud ka täismaja publikut. 2012. aasta suvel pidas nimelt Eesti koondis Tartus Balti turniiri mänge Leedu ja Soomega, andes ülikoolilinlastele maitsta tõeliselt suurte mängude atmosfääri.

Tamme staadion
  • Aadress: Kungla 1, 50403 Tartu, Eesti
  • Mahutavus: 1500
  • Väljaku suurus: 106 × 66 m
  • Haldaja: SA Tartu Sport

m2ngup2eva_kogemus

Sepa Jalgpallikeskus (Sepa 15a, Tartu)

Sepa Jalgpallikeskus on 2016. aasta juuli valminud Eesti kõige ägedama story’ga staadion. Sepa Jalgpallikeskuse ühisrahastuskampaaniasse andis oma panuse 3108 toetajat.

Sepa Jalgpallikeskus
  • Aadress: Sepa 15a, Tartu, Eesti
  • Mahutavus: 500

sepa