UUS MEES TIIMIS! Kaks korda on Bronx Woodi metsamees käinud Tammal Premium liiga mängus ja kaks korda oleme neis matšides – Paide ja Viljandi vastu – ka skoorinud! Kaks korda on Bronx Woodi metsamees valmistanud meie väravalööjale rahva ees ka temanimelise aupaku. Lõime seepeale metsamehega hooaja lõpuni käed, et ka viimastes matšides Kaljule ja Vaprusele saaks väravad löödud!

Tartu Jalgpallikool Tammeka ja Bronx Wood OÜ sõlmivad sel kuul ühtlasi kolmeaastase koostöölepingu Tartu jalgpalli edendamiseks. Lepingu kohaselt saab Bronx Woodist Tammeka noortesüsteemi peatoetaja ning klubi noorjalgpallurid hakkavad võistlema Bronx Woodi logoga võistlussärkides. Lepingu allkirjastamine toimub Tammeka perepäeva ja m²-festivali raames laupäeval, 23. septembril.

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/09/celebration-1024x550.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/09/celebration-150x150.jpgJalgpallikool TammekaESINDUSMEESKONDKOGUKONNATÖÖVIDEODUUS MEES TIIMIS! Kaks korda on Bronx Woodi metsamees käinud Tammal Premium liiga mängus ja kaks korda oleme neis matšides - Paide ja Viljandi vastu - ka skoorinud! Kaks korda on Bronx Woodi metsamees valmistanud meie väravalööjale rahva ees ka temanimelise aupaku. Lõime seepeale metsamehega hooaja lõpuni käed, et ka...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal