Zebra_rattakool

Kas teadsid, et mullu Tammeka koostööpartneriks hakanud Zebra Autokool ootab sel kuul noori rattalube tegema? Või et Zebra on autokooli juhataja Andrus Jallai kaudu ka suur Hispaania jalka huviline? Miks eelistada Zebrat teistele Tartu ja Tallinna autokoolidele? Rääkisime Andrusega pisut juttu.

Andrus-Pilt-ZebraAndrus, milline on sinu suhe jalgpalliga? Tean, et sa oled elanud Hispaanias. Ilmselt oled käinud vaatamas ka vutti?

Jalgpall on Hispaanias elu sõna otseses mõttes. Pileti jaoks leiavad raha ka töötud, mänge ei jäeta vahele, vaid ollakse staadionil kohal. Lisaks käiakse võistlustel koos perega sülelastest kuni vanaemadeni välja. Publiku temperament on täiesti erinev eestlaste omast. Seda tasub kogeda. Kellel võimalust on, tasub juba sellepärast minna mängu vaatama.

Ise olen lapsepõlves päevast päeva tagunud palli koos oma sõpradega, trennis käinud ei ole. Häid mänge käin ikka vaatamas nii Eestis kui Hispaanias.

Andrus, mis teeb Zebra autokooli paljude autokoolide seas eriliseks?

Eriliseks teeb vast meie autokooli see, et üritame igale õpilasele individuaalselt läheneda. Oleme loonud hea õhkkonna koolis. Kasutame õpetamiseks korralikke klassiruume ja tehnikat. Nii mootorrattad, kui autod on meil uued. Lisaks sellele veel korralik õppeväljak, kus on võimalik õpilastel vabal ajal ka vanematega harjutamas käia. Seda võimalust teistel autokoolidel pole.

Autokool_Zebra
Teeme tutvust! Zebra õppeautosid on näinud linnaliikluses iga tartlane.

Milliseid Zebra Autokooli teenuseid võiksid Tammeka noored ja nende perekonnad eriti silmas pidada sel kevadel?

Sellest kevadest alustame aga uue projektiga, milleks on Zebra Rattakool. Rattakooli ootame 10-15 aastaseid poisse-tüdrukuid, kes saavad tulla kursusele ja kursuse lõpus saavad endale rattajuhtimise õiguse liikluses.

Mis on sinu sõnum või üleskutse Tartu jalgpallisõpradele seoses Tammeka esindusmeeskonnaga?

Tammeka fännidele teen üleskutse ikka staadionile tulla, sest ilma tõsiste fännideta on Tammekal raske saavutada oma seatud eesmärke!

Zebra Autokooli tegemistega saab kursis autokoolzebra.eu ja Facebookis www.facebook.com/autokoolzebra

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/03/Autokool_Zebra-1024x683.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/03/Autokool_Zebra-150x150.jpgJalgpallikool TammekaKOGUKONNATÖÖKas teadsid, et mullu Tammeka koostööpartneriks hakanud Zebra Autokool ootab sel kuul noori rattalube tegema? Või et Zebra on autokooli juhataja Andrus Jallai kaudu ka suur Hispaania jalka huviline? Miks eelistada Zebrat teistele Tartu ja Tallinna autokoolidele? Rääkisime Andrusega pisut juttu. Andrus, milline on sinu suhe jalgpalliga? Tean, et sa oled elanud Hispaanias. Ilmselt...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal