fc_otep22_kylalisedTule praktikale või vabatahtlikuks, arenda Tartu jalgpallikultuuri ja saa osa sõbralikust ning töökast kogukonnast!

Tartu Jalgpallikool Tammeka on üks Tartu suuremaid spordiorganisatsioone: 2017. aastal sügisel treenis Tammekas ligi 30 treeneri käe all üle tuhande inimese. Tammeka ridades tunnevad liikumisest ja jalgpallist rõõmu lasteaialapsed, noorukid ja täiskasvanud kuni naiste- ja meeste kõrgliiga võistkondadeni. Tammeka missiooniks on arendada jalgpallikultuuri Tartus ja me soovime olla Lõuna-Eesti juhtiv jalgpalliklubi nii vaimses kui sportlikus mõttes.

Tammeka on kogukondlik klubi, mis tähendab, et paljud noored ja täiskasvanud toetavad klubi ka vabatahtliku tööga. Samuti pakume me praktikavõimalust õpilastele ja tudengitele nii treeneritöö, füsioteraapia, turunduse ja kommunikatsiooni kui ürituskorralduse vallas. Tammeka kollektiiv on sõbralik ja me armastame teha tarka ja põhjalikku tööd, et jõuda kaugele!

Teeme ka vabatahtlike töö väärtustamiseks koostööd Tartumaa Vabatahtliku Passi Võrgustikuga. Iga Tammeka vabatahtlik saab soovi korral enda Vabatahtliku Passi, mis on eelkõige noortele heaks tunnistuseks vabatahtliku tegevusega omandatud oskuste ja kogemuste kohta.

 • Vabatahtlikkus
 • Praktikakohad
 • Praktikantide tagasiside

...
Sander Tuisk alustas Tammekas vabatahtlikuna, ent on nüüdseks töötanud mikrofoniga ka A. Le Coq Arenal. Kliki fotol, et lugeda Sandri lugu!

Premium liiga kodumängu abiline (“asjaajaja”)

…on vabatahtlik, kes aitab kaasa Tammeka esindusmeeskonna või naiste Expert liiga kodumängude ellu viimisele.

PEAMISED TÖÖD NING KOHUSTUSED

 • Kodumängu peakorraldaja abistamine a) piletikassas, b) poolajamängude läbi viimisel, c) tabloo juhtimisel, d) staadioni ettevalmistamisel või e) mängujärgsetel koristustöödel.

NÕUDMISED, OSKUSED NING KOMPETENTS

 • Positiivsus, täpsus ja pealehakkamine
 • Vanus alates 13 eluaastast.

MIDA PAKUB TAMMEKA?

Tublist ja pealehakkajast vabatahtlikust võib aja jooksul saada kodumängude palgaline peakorraldaja. Kodumängude vastutavad läbiviijad on omakorda töötanud hiljem turundus- ja jalgpalliametites kuni Premium liiga arendusjuhini välja!

TULE APPI – VÕTA ÜHENDUST: tarmo@jktammeka.ee

abi_PL_2

Turundus- ja kommunikatsiooniassistent

…kes aitaks kaasa JK Tammeka kommunikatsioonitööle. Edastada infot ning uudiseid klubi, esindusmeeskonna ning noorte jalgpalli kohta. Kodumängude ning Tammeka ürituste turundamine.

PEAMISED TÖÖD NING KOHUSTUSED

 • Kajastada klubi, esindusmeeskonna ning Tammeka noorte tegemisi ning meeskondade tulemusi Tammeka koduleheküljel ning sotsiaalmeedias.
 • Toota uudislugusid ning informatiivset materjali Tammeka koduleheküljele ning sotsiaalmeedia kanalitesse. Küljendada esindusmeeskonna Premium Liiga kodumängude kavasid.
 • Toetada kommunikatsioonijuhti tema töös, koordineerida kodumängude meediakajastust, intervjuud meeskonnaliikmetega, suhtlus pressiga, pressiteadete edastamine.
 • Manageerida meedia ning fotograafide tegevust Tammeka üritustel ning kodumängudel.
 • Aidata kaasa jooksvate küsimuste lahendamises.

NÕUDMISED, OSKUSED NING KOMPETENTS

 • Ajakirjanduse ning kommunikatsiooni tudeng VÕI rekreatsioonikorralduse õpilane/tudeng VÕI mõne sarnase eriala tudeng.
 • Vanus alates 16 eluaastast.
 • Huvi spordi ning turundamise vastu.
 • Positiivsus, täpsus ja pealehakkamine.
 • Tunned digitaalset meediamaastikkus, omad kogemusi sotsiaalmeedias.

MIDA PAKUB TAMMEKA?

 • Kogemusi töötamisel suures ja innovatiivses spordiorganisatsioonis.
 • Kogemusi ajakirjanduslike ning suhtekorralduslike formaatide tootmisel.
 • Kogemusi erinevate spordi- ja meelelahutusürituste planeerimisel, läbi viimisel ning jooksvate probleemide lahendamisel.
 • Kogemusi küljendamisel ja pre-press töödel.

HUVI KORRAL PALUME VÕTTA ÜHENDUST: tarmo@jktammeka.ee


abi_PL_4Praktika jalgpalli abitreenerina

Aastate jooksul on Tammekas treeneripraktika läbinud paljud kehakultuuritudengid või treenerikursustest osa võtvad jalgpallihuvilised. Tublimad praktikandid on jätkanud Tammekas juba treenerina.

HUVI KORRAL PALUME VÕTTA ÜHENDUST: indrek@jktammeka.ee


abi_PL_5Praktika füsioterapeudina

HUVI KORRAL PALUME VÕTTA ÜHENDUST: ott@jktammeka.ee

diana_klavan_plakatDiana Klavan, Tartu KHK rekreatsioonikorralduse õpilane, praktikal mais-juuni 2015:

Praktikal olen omandanud palju uusi teadmisi ja oskusi. Tegin lähemalt tutvust Premium liiga kodumängude korralduse ja turundamisega. Õppisin ennast paremini väljendama ametlikes kirjades ja kirjutasin väiksemaid uudislugusid. Sain koolis õpitut rakendada tüdrukute jalgpallipäeva ürituse organiseerimises ja läbi viimises. Tööpäevad olid küll kiired, aga ükski päev ei olnud sama nagu eelmine. Tammeka töötajad on väga sõbralikud ja vastuvõtlikud uutele ideedele.

helerin_vosoHelerin Võso, Lääne-Virumaa Rakenduskõrgkool, praktikal mais 2015:

Valisin esimese raamatupidamise praktika läbiviimiseks MTÜ Jalgpallikool Tammeka. Olen oma valikuga väga rahul. Inimesed selles ettevõttes on väga sõbralikud ja igati abivalmid. Praktikajuhendajaga läbisime kõik praktikale seaud eesmärgid, kõike sain ise proovida ja teha. Praktikal olek aitas mõista, et ainult koolis õpitud teooriast ei piisa, suuremad teadmised ja oskused tulevad siiski kogemusest ja sellest, kui saad ise kõike teha ja proovida. Suured tänud Mirvetile, kellele abil sain juurde palju uusi teadmisi ja oskuseid.

13288860_1108076592588137_314594206_n Birgit Vassila, Tartu KHK ärikorralduse eriala, praktikal veebruar-aprill 2016:

Tammekas praktikal olles suurenes mu kogemustepagas väga erinevaid ülesandeid tehes. Sain osa kodumängude korraldamisest, kirjutasin kodulehele uudislugusid, õppisin ära uudiskirjade koostamise, uuendasin infot kodulehel, tegelesin Sepa Jalgpallikeskuse annetajatele autasude kättetoimetamisega ja veel palju muudki. Sealsed töötajad on väga toredad ning kiidan väga enda juhendajat Kallet, kes hoolimata oma kiirest töötempost, leidis alati minu juhendamiseks aega ning hoolitses selle eest, et omandaksin praktikal olles nii palju uusi teadmisi kui võimalik.

IMG_4016Kaarel Kukk, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia kultuurikorralduse eriala, praktikal veebruar-märts 2016:

Praktika oli üpris mõnus. Näha oli, et sealsed inimesed naudivad enda töö tegemist. Külastasin praktika raames ka erinevad jalgpalliga seotud organisatsioone ja tutvusin jalgpalluritega/treeneritega. Tammeka ajab õiget asja!

parvits_ruut

Eerik Parvits, Tartu Ülikooli Pärnu Kolledži ettevõtluse ja projektijuhtimise eriala, praktikal mai-juuli 2016:

Oma praktikat Tammekas pean üheks kõige lahedamaks kogemuseks, mida üks noor inimene ühelt praktikalt saada võib, sest tänaseks töötan ma Tammekas turundus- ja kommunikatsioonispetsialistina. Praktikal puutusin kokku väga-väga paljude erinevate tööülesannetega – Premium liiga kodumängude korraldamine, sotsiaalmeedia postituste tegemine, uudiste kirjutamine ja palju muudki. Lisaks sellele sain anda oma panuse Sepa Jalgpallikeskuse avafestivali korraldamisse, mida päeva jooksul külastas kokku umbes 2000 inimest. Tammekas on kõik inimesed sõbralikud ja abivalmid ning see on suurepärane koht oma praktika läbiviimiseks.

...
Fotodel vaid mõned tegevused paljudest, mida on aidanud Tammeka vabatahtlikud läbi viia Premium liiga kodumatšidel.