kuutreener_rosenthal

Tammeka “Kuu treeneri” nimetuse pälvib Riho Rosenthal, kes saab tunnustuse veebruarikuus antud panuse eest. Rosenthali juhendada on nii noortegrupid kui ka sügisel avatud mees- ja naisharrastajate treeningud.

Kuu treeneri komitee valiku põhjal pälvib “Kuu treeneri” aunimetuse Riho Rosenthal. Rosenthal on ’05 Musta peatreener, ’09 Kollase abitreener ning ta juhendab Tammeka meesharrastajate ja naisharrastajate treeninggruppe.

“Riho Rosenthal teeb oma tööd suure entusiasmiga. Ta tegeleb suure pühendumusega nii oma noortegruppide juures kui ka harrastajatega. Tema nädalakirjad on korrektsed ning tema info jagamist võib tuua eeskujuks teistele. Lisaks sellele osaleb ta klubi ettevõtmistes, tunneb huvi ning aitab nii nõu kui ka jõuga,” põhjendab komitee valikut Tammeka juhatuse liige ja tehniline juht Ken Viidebaum.

Rosenthal on oodatud tänutäheks õhtusöögile restorani Aparaat (Kastani 52, Tartu):

“Aparaat elab kaasa Tammeka tegemistele ja ootab suuremaid ning väiksemaid jalgpallihuvilisi külla seitsmel päeval nädalas! Asume Tamme staadionile väga lähedal,” kutsub Aparaadi  kollektiiv kõiki tammeklasi külla.

Jalgpallikool Tammeka “Kuu treeneri” komitee tunnustavad treenereid, kes saavad väga hästi hakkama oma igapäevatööga, ent panustavad noorte, spordi ja klubi arengusse ka laiemalt.

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2016/10/Riho_Rosenthal-768x1024.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2016/10/Riho_Rosenthal-150x150.jpgEerik ParvitsKLUBITammeka 'Kuu treeneri' nimetuse pälvib Riho Rosenthal, kes saab tunnustuse veebruarikuus antud panuse eest. Rosenthali juhendada on nii noortegrupid kui ka sügisel avatud mees- ja naisharrastajate treeningud. Kuu treeneri komitee valiku põhjal pälvib 'Kuu treeneri' aunimetuse Riho Rosenthal. Rosenthal on '05 Musta peatreener, '09 Kollase abitreener ning ta juhendab Tammeka...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal