märtsikuu_treener_koser

Jalgpallihooaeg on käimas täistuuridel ning “Kuu treeneri” aunimetuse teenib märtsikuus tehtud töö eest Indrek Koser. Koser on endine esindusmeeskonna peatreener ning tänasel päeval juhendab Tammeka U17 ja U19 meeskondi.

Kuu treeneri komitee valis märtsikuu “Kuu treeneriks” Indrek Koseri. Koser paistab silma tema juhendatava Tammeka U17 võistkonna eduka esinemisega Eliitliigas ning aitab klubi kõikvõimalikes ettevõtmistes. Lisaks on Koser Tammeka U19 meeskonna peatreener.

“Indrek Koser on treener, kelle peale võib alati loota. Ta võtab klubi tegemistest aktiivselt osa ning teeb oma tööd täie tõsidusega. Koseri panust Tammeka arengusse võib eeskujuks tuua kõigile. Ühtlasi on Indreku juhendatav Tammeka U17 võistkond alustanud U17-Eliitliigat täiseduga, kui neljast mängust on võetud neli võitu. Lisaks tuleb ära mainida, et Koseri puhul on tegemist ainsa Tammeka treeneriga, kes on omandanud UEFA Pro litsentsi,” põhjendab komitee valikut Tammeka juhatuse liige ja tehniline juht Ken Viidebaum.

Koser on oodatud tänutäheks õhtusöögile restorani Aparaat (Kastani 52, Tartu):

“Aparaat elab kaasa Tammeka tegemistele ja ootab suuremaid ning väiksemaid jalgpallihuvilisi külla seitsmel päeval nädalas! Asume Tamme staadionile väga lähedal,” kutsub Aparaadi  kollektiiv kõiki tammeklasi külla.

Jalgpallikool Tammeka “Kuu treeneri” komitee tunnustavad treenereid, kes saavad väga hästi hakkama oma igapäevatööga, ent panustavad noorte, spordi ja klubi arengusse ka laiemalt.

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2014/02/indrekkoser_ruut.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2014/02/indrekkoser_ruut-150x150.jpgEerik ParvitsKLUBIJalgpallihooaeg on käimas täistuuridel ning 'Kuu treeneri' aunimetuse teenib märtsikuus tehtud töö eest Indrek Koser. Koser on endine esindusmeeskonna peatreener ning tänasel päeval juhendab Tammeka U17 ja U19 meeskondi. Kuu treeneri komitee valis märtsikuu 'Kuu treeneriks' Indrek Koseri. Koser paistab silma tema juhendatava Tammeka U17 võistkonna eduka esinemisega Eliitliigas ning...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal