Tammekas tunnustatakse lisaks tublimatele noormängijatele ka igakuiselt treenereid. Juulikuus tehtud töö eest pälvib “Kuu treeneri” aunimetuse Timo Teniste. Teniste osales juulikuus kahel välisturniiril ning tema 2005 Sinine võistkond osaleb edukalt meistrivõistlustel.

Kuu treeneri komitee valis juulikuus tehtud töö eest “Kuu treeneriks” Timo Teniste. Teniste on Tammeka ’05 Sinise, ’05 Valge ja ’07 Sinise gruppide peatreener. Ta väärib tunnustust osalemise eest välisturniiridel ning tema igapäevane asjaajamine on eeskujuks kõigile.

“Timo osales oma meeskondadega juulikuus välisturniiridel nii Ungaris kui ka Kokkolas. Seega võib julgelt öelda, et ta veetis täiesti arvestatava osa juulikuust bussis. Timo juhtis Kokkolas Tammeka 130-liikmelist delegatsiooni ja koordineeris kohapeal logistikat. Ka tema igapäevane asjaajamine on korras. Lisaks sellele on tema 2005. aasta poiste võistkond jõudnud meistrivõistlustel otsustavasse faasi, kus jagatakse kohti järgmise aasta U14 kõrgeimasse liigasse,” põhjendab komitee valikut Tammeka juhatuse liige ja tehniline juht Ken Viidebaum.”

Teniste on oodatud tänutäheks õhtusöögile restorani Aparaat (Kastani 52, Tartu):

“Aparaat elab kaasa Tammeka tegemistele ja ootab suuremaid ning väiksemaid jalgpallihuvilisi külla seitsmel päeval nädalas! Asume Tamme staadionile väga lähedal,” kutsub Aparaadi  kollektiiv kõiki tammeklasi külla.

Jalgpallikool Tammeka “Kuu treeneri” komitee tunnustavad treenereid, kes saavad väga hästi hakkama oma igapäevatööga, ent panustavad noorte, spordi ja klubi arengusse ka laiemalt.