Tänavusel hooajal on Tartu JK Tammeka välja hõiganud noorte auhinnamängu, mille eesmärgiks on tuua Tammeka noormängijaid vaatama Premium Liiga mänge, tõstes nii treeninggrupi ühtsustunnet ning arendades ka noormängijate teoreetilisi teadmisi jalgpallitaktikast.

Esimene kodumängude külastuse võistlus läks käima kohe väga edukalt, sest hoolimata külmast ilmast tegi Tartu JK Tammeka selle hooaja Premium Liiga pealtvaatajate rekordi, mis on püsinud tänase päevani. Tribüünile kogunes mängu vaatama 430 pealtvaatajat! Suur osa sellest moodustasid klubi kasvandikud, mida oli äärmiselt positiivne näha!

Ka meeskonna peatreener kiitis staadionil olnud atmosfääri ning tänas fänne toetuse eest!

Konkurents sellele, kes võidab esimese auhinnamängu oli äärmiselt tihe ning osalusprotsendid olid esikolmikus 3% vahedega. Kõige parem tulemus oli 83% ning võidu napsas omale Tammeka U17 meeskond!

Meeskonnal avaneb võimalus minna kõik koos EscapeTARTU põgenemistuppa ning teha sellest vägev meeskonnaüritus!

Kõik võitjad kuulutame välja järgmisel kodumängul. Ehk 3. Aprilli kodumängu gruppide vahelise auhinnamängu  võitjad kuulutame välja järgmisel Tammeka Premium Liiga kodumängul Narva Transi vastu, mis toimub juba järgmisel laupeval, kell 13:00 Sepa staadionil!