Sel pühapäeval, 19.märtsil madistavad Lilleküla hallis möödunud hooaja 5-8.koht iga-aastasel halliturniiril. Naiskonna ettevalmistus on möödunud töiselt ning turniirile minnakse hea enesetundega.

Hooaja ettevalmistus hakkab lõpusirgele jõudma ning lähenemas on hooaja esimese mängu kuupäev. Naiskond on olnud aktiivne – trennid, sõpruskohtumised ja muud ühistegevused. Viimane lihv hooajaks antakse pühapäevasel halliturniiril.

Naiskonna liikmete endi sõnul on treeningutel otsast lõpuni läbi võetud nii mängu alustamine, lõpetamine kui ka kõik see, mis jääb 90. minuti sisse. “Trennid on olnud huvitavad ning on näha, et kõik tahavad hooajal anda endast maksimumi,” rääkis Tammeka keskväljal palliv Rahel Repkin. Iga liigutus pole aga tõsine töötegemine ja pingutamine, mõnikord lastakse ka vaim vabaks ning tehakse nalja. “Kolmapäevases trennis mängisime pallihoidmist ning kui palli hoidjad tegid omavahel 10 söötu, pidi koer kõhuli minema, kuid üks mängija arvas, et kõhuli minnes peab hakkama roomama,” meenutas teist aastat kaptenipaela kandev Sirje Roops. Ta lisas naljaga, et treeningutel tehakse täpselt seda, mida treener käseb – isegi siis, kui peab väljakul roomama.

Tammeka naiskonna keskväli Rahel Repkin on siseturniiril palli valdamas. Nüüd tuleb trikid ja välimängudele kaasa võtta.
Tammeka naiskonna keskväli Rahel Repkin on siseturniiril palli valdamas. Nüüd tuleb trikid ja välimängudele kaasa võtta.

Mõlemad neiud, nii Repkin kui Roops, ootavad halliturniirilt head kokkumängu ning stabiilset esitust. Turniirile minnakse katsetama uut taktikat ning see tekitab mängijates veidike ärevust. “On hetki, kus kõik tundub minevat nagu õlitatult, kuid samas pole just palju olnud võimalust katsetada taktikat 11v11 olukordades,” tõdes Roops. Siiski ollakse positiivselt meelestatud ning Roops loodab, et turniir annab aimu, mida ja kui palju on vaja veel enne hooaega harjutada.

Suvisele mängude perioodile minnakse jahtima Eesti meistrivõistluste medalit, sest viimastel aastatel on kolmas koht olnud käeulatuses. Selle nimel on terve talv vaeva nähtud ning motivatsioon on tüdrukutel laes. “See hooaeg tahaks teha kõik endast oleneva, et Tammeka naiskond lõpuks medalid kaela saaks,” ütles entusiasmi täis Roops kindlalt.

Lisaks on seatud mängijatel ka isiklikud eesmärgid ning nendega armu ei anta. “Tahan lüüa rohkem väravaid kui eelmisel hooajal ning tugevast positsiooni konkurentsist hoolimata saada palju mänguaega,” rääkis Repkin. Kui Repkin läheb keskväljale võitma kõik peapalle, siis kapten Roops kavatseb oma ründajaid kostitada võimalikult paljude väravasöötudega.

Naiste meistriliiga hooaeg algab 1. aprillil, kui Tammeka naiskond sõidab pealinna, et Kalevi keskstaadionil maha pidada tuline lahing JK Tallinna Kalevi naiskonnaga. Mängukalendrile saab pilgu peale visata siit: http://jalgpall.ee/calendar.php?autumn=1&b=N.ML&year=2017 .

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/03/Sirje-pilt-1024x682.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/03/Sirje-pilt-150x150.jpgKirke Johanna PallonNAISTE JALGPALLSel pühapäeval, 19.märtsil madistavad Lilleküla hallis möödunud hooaja 5-8.koht iga-aastasel halliturniiril. Naiskonna ettevalmistus on möödunud töiselt ning turniirile minnakse hea enesetundega. Hooaja ettevalmistus hakkab lõpusirgele jõudma ning lähenemas on hooaja esimese mängu kuupäev. Naiskond on olnud aktiivne - trennid, sõpruskohtumised ja muud ühistegevused. Viimane lihv hooajaks antakse pühapäevasel halliturniiril. Naiskonna liikmete endi...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal