Läinud nädalavahetusel olid võistlustules Tammeka 2006. ja 2009. aastal sündinud poisid, kes osalesid turniiridel Elvas ja Sauel.

U12 võistkondade osalusel toimunud Elva Elite Cupil kuulus Tammeka A-alagruppi West Ham Unitedi (Inglismaa), Varssavi Legia (Poola), Käpylan Pallo (Soome), Balti jalgpallikooli (Läti), FA Šiauliai (Leedu) ja Harju jalgpallikooliga.

Turniiri avamängus kaotas Tammeka West Hamile 0:2, teises kohtumises alistati aga Harju JK 2:1. Kolmandas voorus viigistati 1:1 Käpylan Palloga, misjärel kaotati Balti jalgpallikoolile 0:3.

Ent viiendas ja kuuendas voorus võeti väärtuslikud skalbid, kui esmalt alistati Poola suurklubi Varssavi Legia poisid 1:0 ja seejärel saadi sama tulemusega jagu Šiauliaist.

See andis Tammekale alagrupis neljanda koha ning nii asuti B-alagrupis neljandaks jäänud Tallinna Kaleviga selgitama võistkonda, kes pääseb viimase ehk seitsmendana kuldgruppi. Kalev võttis napi 1:0 võidu ja nii jäi Tammeka osaks mängida hõbegrupis ehk kohtadele 8.-14.

Hõbegrupis võeti üks võit, kui 1:0 alistati Tartu FC Helios. FC Elva ja FC Otepää poistest moodustatud Lõuna-Eesti ühisvõistkonnaga tehti 0:0 viik, ülejäänud mängud aga kaotati: Harju JK-le tulemusega 0:2, Legiale, Šiauliaile ja Pilkarskie Nadziejele tulemusega 0:1.

Nii saavutasid Alar Trummi hoolelaused tugeval turniiril kokkuvõttes 13. koha. Meeskonna edukaim väravakütt oli Renat Samulin 4 tabamusega, Franz Steven Saarm ja Rico Puusaag lõid mõlemad ühe värava.

2009 Sinine grupp võistles laupäeval turniiril Sauel. Alagrupi täiseduga võitnud Tammeka nahutas veerandfinaalis Saue JK poisse, kuid poolfinaalis tunnistati kõva lahingu järel Rakvere Tarva 2:1 paremust. Pronksimatšis alistati aga 6:1 Kuusalu Kalev ja nii kuulus poistele pika ja palava turniiripäeva kolmanda koha karikas.