Jalgpallikool Tammeka tunnustab alates 2014. hooaja algusest iga kuu tublisid noormängijaid. Tavakohaselt kutsutakse parimad noormängijad Premium liiga kodumängule, ühispildile meeskonnaga. Parimaid noormängijaid on aidanud premeerida BioBerry ja Sportland. Kuu treeneri aunimetust antakse välja alates 2016. hooajast.

  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014

veebruar
U17 S Jakob Must
U17 V Magomed Akhmedov
2000-2002 Silver Lauk
03-04 Sinine Karl Markus Kiudma
03-04 Valge Karl Erik Meltsas
2005 Sinine Paul Markus Kiisler
2005 Valge Johannes Cristjan Viira
2005 Must Janek Juus
2006 Sinine Karl Joonas Peetsu
2006 Valge Romet Kärblane
2007 Sinine Radek Kobzar
2007 Valge Ott Jonuks
2007 Must Kren Saimon Kadak
2008 Sinine Joel Kaspar Jõepere
2008 Valge Mark Herman Peetsu
tüdrukud 07-08 Annelinn Kätriin Pärnamägi
tüdrukud 07-08 Tamme Jette Marii Jahhu
tüdrukud Sinine Emily Guitor
tüdrukud Valge Laura Marie Movits
tüdrukud D/E Liisbeth Ehala
Kuu treener Riho Rosenthal

Kuu parimad jaanuaris-veebruaris. FOTO: Imre Pühvel
Kuu parimad jaanuaris-veebruaris. FOTO: Imre Pühvel

jaanuar
U17 S Patrick Genro Veelma
U17 V Andri Viinapuu
2000-2002 Riki Taavi Nurm
03-04 Sinine Georg Voldemar Järve
03-04 Valge Johan Villem Kaare
2005 Sinine Joosep Rand
2005 Valge Richard O’Konnel-Bronin
2005 Must Sander Härm
2006 Sinine Georg Kaarel Kõrgvee
2006 Valge Endi Banner
2007 Sinine Rasmus Sõna
2007 Valge Johan Lukas Tarkpea
2007 Must Stiven Sikut
2008 Sinine Ardi Ariko
2008 Valge Kristofer Lemsalu
tüdrukud 07-08 Annelinn Krisete Kredemann
tüdrukud 07-08 Tamme Saskia Koskor
tüdrukud Sinine Triinu Tollimägi
tüdrukud Valge Margot Laan
tüdrukud D/E Liisa-Meta Kurina
Kuu treener Alar Trumm

2016

Novembri parimad valisime vaid n.ö suure väljaku gruppides, kuna nende Eesti meistrivõistluste hooaeg on noorematest pikem.

november
U17 S Risto Tepper
U17 V Oskar Põldmaa
2000-2002 Uku Kaarel Metspalu
2002 Joonas Lepp
03-04 Sinine Rait Jansen
03-04 Valge Anre Uleksin
Kuu treener Indrek Koser
oktoober
U17 S Aaron Kants
U17 V Dagnar Engel
2000-2002 Jaan Markus Kook
2002 Andri Viinapuu
03-04 Sinine Karl Markus Kiudma
03-04 Valge Jakob Miikael Kaljurand
2005 Sinine Henri Käblik
2005 Valge Kent Goršanov
2005 Must Oliver Sillaste
2006 Sinine Ken Marti Erik
2006 Valge Märt Vaher
2007 Sinine Kristofer Sahtel
2007 Valge Armand Aleksius Karu
tüdrukud sinine Eva-Maria Niit
tüdrukud valge Sandra Lubi
tüdrukud D/E Annegret Kala
Kuu treener Kristjan Tiirik, Ken Viidebaum

FOTO: Jana Pipar
FOTO: Jana Pipar

september
U17 S Sander Künnapuu
U17 V Rasmus Enno
2000-2002 Richard Rees
2002 Carl Robert Mägimets
03-04 Sinine Karl Joonas Jõepere
03-04 Valge Thor Deimos Vaasa
2005 Sinine Clive Christian Helme
2005 Valge Sander Lepik
2005 Must Tristan Kõomägi
2006 Sinine Henrik Orav
2006 Valge Karl Robert Nõmmik
2007 Sinine Harold Markus Rees
2007 Valge Siim Kesküla
tüdrukud sinine Pille-Riin Jõudna
tüdrukud valge Andrea Jagur
tüdrukud D/E Grete Kraus
Kuu treener Ervin Laaneots

Kuu parimad augustis 2016
Kuu parimad augustis 2016

august
U17 S Karl Albert Türn
U17 V Andreas Käärik
2000-2002 Andreas Randmäe
2002 Rasmus Vahtra
03-04 Sinine Mattias Erik Tiik
03-04 Valge Mattias Saul
2005 Sinine Paul Herman Järve
2005 Valge Oskar Kandla
2005 Must Marcus Mägi
2006 Sinine Rico Päkk
2006 Valge Herman Pedmanson
2007 Sinine Oliver-Sten Parik
2007 Valge Sven Mihkel Rekand
tüdrukud sinine Anete Treier
tüdrukud valge Daisy Toim
tüdrukud D/E Saskia Koskor
Kuu treenerid Madis Metsmägi ja Raul Rebane

Kuu_parimad_juuli2016
Kuu parimad juulis 2016

juuli
U17 S Kristofer Arro
U17 V Dagnar Engel
2000-2002 Kaarel Kivisaar
2002 Ats Toomsalu
03-04 Sinine Kener-Mairon Krull
03-04 Valge Kristjan Säärits
2005 Sinine Otto Karl Kuuseok
2005 Valge Kristofer Saarm
2005 Must Aleksander Eichenbaum
2006 Sinine Karl Joonas Peetsu
2006 Valge Georg Kaarel Kõrgvee
2007 Sinine Mattias Kristofer Kibuspuu
2007 Valge Erik Jansen
tüdrukud sinine Kreete Õun
tüdrukud valge suvepuhkuse tõttu sel kuul aunimetust välja ei antud
tüdrukud D/E Emma Larm
Kuu treener Marti Pähn

sepa_avamine_Panorama1
Kuu parimad juunis-juulis 2016

juuni
U17 S Hendrik Kruustük
U17 V Caspar Rootsma
2000-2002 Ralf Õunsaar
2002 Tanel Tammik
03-04 Sinine Kevin Burov
03-04 Valge Marten Aas
2005 Sinine Mark Kaspar Kõnd
2005 Valge Ats Lukas
2005 Must Janek Juus
2006 Sinine Maria Dolores Sova
2006 Valge Rico Puusaag
2007 Sinine Reimo Päädam
2007 Valge Edgar Vaikšnoras
tüdrukud sinine Kersti Turu
tüdrukud valge Ly-Ann Ventsel
tüdrukud D/E Carola Erik
Kuu treener Taivo Kask
mai
U17 S Nikita Balanenkov
U17 V Deimar Pärn
2000-2002 Siim Kokkota
2002 Joonas Lepp
03-04 Sinine Kristo Kontse
03-04 Valge Gerden Melts
2005 Sinine Markus Ummik
2005 Valge Christian Mitt
2005 Must Markus Ottep
2006 Sinine Mathias Tennisson
2006 Valge Herman Pedmanson
2007 Sinine Omar Piho
2007 Valge Sander Vaher
tüdrukud sinine Maria Kilk
tüdrukud valge Merly Käblik
tüdrukud D/E Katriin Rodi
Kuu treener Silver Bohl

Kuu parimad aprillis 2016
Kuu parimad aprillis 2016

aprill
U17 S Aaron Kants
U17 V Hardi Häelme
2000-2002 Rainis Teesalu
2002 Richard Eggert
03-04 Sinine Georg Voldemar Järve
03-04 Valge Anton Laidmets
2005 Sinine Karl-Markus Pastak
2005 Valge Johannes Cristjan Viira
2005 Must Kert Köidam
2006 Sinine Rico Päkk
2006 Valge Tomm Ragnar Maidla
2007 Sinine Tinto Kuusk
2007 Valge Tanel Vilper
tüdrukud B Kaija-Liisa Oras
tüdrukud valge Jaanika Juus
tüdrukud D/E Lisete Aruoja
Sirje Roops, Kristel Vidaja

Kuu parimad märts 2016
Kuu parimad märts 2016

märts
U17 S Frederik Mathias Helm
U17 V Marcus Lampe
2000-2002 Karo Trossek
2002 Markus Must
03-04 Sinine Sander Kirs
03-04 Valge Thomas Tennisson
2005 Sinine Rudolf Pae
2005 Valge Artur Jõgar
2005 Must Manfred Leonhard Trink
2006 Sinine Ronald Vahi
2006 Valge Madis Liias
2007 Sinine Arti Viinapuu
2007 Valge Taavi Pastik
tüdrukud B Kerli Kuus
tüdrukud valge Anette Taivere
tüdrukud D/E Marie Kiivit
Kuu treener Timo Teniste
veebruar
U17 S Romeo Peetsmann
U17 V Robin Sova
2000-2002 Riki Taavi Nurm
2002 Albert Erepuu
03-04 Sinine Aron Tammekänd
03-04 Valge Aleksander Org
2005 Sinine Paul Herman Järve
2005 Valge Gervin Luide
2005 Must Tristan Koks
2006 Sinine Karl Joonas Peetsu
2006 Valge Lui Kiidjärv
2007 Sinine Joosep Olle
2007 Valge Markus Simmo
tüdrukud B Annika Arrak
tüdrukud valge Janeriin Abrosimov
tüdrukud D/E Liisa Prei
Kuu treener Alar Trumm

Kuu parimad jaanuar-veebruar 2016
Kuu parimad jaanuar-veebruar 2016

  jaanuar
U17 S Carl Kaiser Kiidjärv
U17 V Jakob Must
2000-2002 Markus Jõeveer
2002 Felix Richard Raidmäe
03-04 Sinine Andreas Avameri
03-04 Valge Karl Pärn
2005 Sinine Kennet Padjus
2005 Valge Rico Romario Tatomir
2005 Must Sander Härm
2006 Sinine Mathias Tennisson
2006 Valge Robin Enno
2007 Sinine Henry Vahtel
2007 Valge Karl-Erik Leppik
tüdrukud B Tuuli Tasa
tüdrukud valge Heleriin Varik
tüdrukud D/E Annegret Kala
Kuu treener Mario Hansi

2015

jaanuar
U17 Mirko Nõmmsalu
2000 Robin Sova
2000-2002 Gregor Rosenblatt
2001 Artur Kreegipuu
2002 Markus Must
03-04 Sinine Ralf Mägi
03-04 Valge Thomas Tennisson
2005 Sinine Karl-Markus Pastak
2005 Valge Artur Jõgar
2005 Must Heiti Hendrikson
2006 Sinine Meelis Jõesaar
2006 Valge Oskar Saareall
tüdrukud B Marian Jaarman
tüdrukud C ja D Kerli Trossek
Tammeka III Gabriel Lukas
  veebruar
U17 Rait Läll
2000 Romeo Peetsmann / Hendrik Kruustük
2000-2002 Jaan Markus Kook
2001 Dominic Laaneots
2002 Joonas Lepp
03-04 Sinine Georg Voldemar Järve
03-04 Valge Uku Renek Kronbergs
2005 Sinine Paul Herman Järve
2005 Valge Johannes Viira
2005 Must Sven Sillaots
2006 Sinine Rico Päkk
2006 Valge Ender Maaten
tüdrukud B Jaanika Piibar
tüdrukud C ja D Annika Arrak
Tammeka III Rene Kütt
  märts
U17 Peeter Paul Kollist
2000 Kristofer Johan Arro
2000-2002 Karo Trossek
2001 Patrick Genro Veelma
2002 Felix Richard Raidmäe
03-04 Sinine Karl Joonas Jõepere
03-04 Valge Sander Kirs
2005 Sinine Rudolf Pae
2005 Valge Christian Mitt
2005 Must Ats Johannes Kaup
2006 Sinine Meelis Jõesaar
2006 Valge Koit Helger Panksepp
tüdrukud B Anete Treier
tüdrukud C ja D Merly Käblik
Tammeka III
aprill
U17 Markus Kontkar
2000 Robin Erih Kubpart
2000-2002 Erik Markos Poska
2001 Marcus Lampe
2002 Richard Eggert
03-04 Sinine Aleksander Lebedev
03-04 Valge Kristo Kontse
2005 Sinine Otto Karl Kuuseok
2005 Valge Robin Küün
2005 Must Tristan Koks
2006 Sinine Robin Kolli
2006 Valge Lui Kiidjärv
tüdrukud B Jane-Ly Buhvestova
tüdrukud C ja D Carolyn Tamm
Tammeka III
mai
U17 Artur Uljanov
2000 Hardi Häelme
2000-2002 Benjamin Gray
2001 Robert Paju
2002 Mark Trubatšov
03-04 Sinine Rait Roland Rodi
03-04 Valge Karl Pärn
2005 Sinine Clive Christian Helme
2005 Valge Richard O’Konnel-Bronin
2005 Must Tristan Mäeots
2006 Sinine Aksel Majamees
2006 Valge Kaur Hallik
tüdrukud B Kertu Kleinson
tüdrukud C ja D Kreete Õun
Tammeka III
  juuni
U17 Kristofer Reinberg
2000 Mihkel Järviste
2000-2002 Tauri Liivamägi
2001 Albert Türn
2002 Andri Viinapuu
03-04 Sinine Kaur Vadi
03-04 Valge Rait Jansen
2005 Sinine Markus Ummik
2005 Valge Kristofer Saarm
2005 Must Karl
2006 Sinine Ken Martti Erik
2006 Valge Rasmus Loim
tüdrukud B Reti Mänd
tüdrukud C ja D Laura Pau
Tammeka III
  juuli
U17 Madis Kasemaa
2000 Brajan Meigas
2000-2002 Jaan Markus Kook
2001 Jaan Tobias Salu
2002 Cevin Kulev
03-04 Sinine Mattias Erik Tiik
03-04 Valge Anre Uleksin
2005 Sinine Henri Käblik
2005 Valge Robin Suurpere
2005 Must Karl Tinniste
2006 Sinine Rico Päkk
2006 Valge Rasmus Kõllo
tüdrukud B Kätlin Kentel
tüdrukud C ja D Ly-Ann Ventsel
Tammeka III
august
U17 Jakob Mägi
2000 Joonas Raidvee
2000-2002 Kaarel Kivisaar
2001 Taavi Pärt Tammaru
2002 Henri Allik
03-04 Sinine Aron Tammekänd
03-04 Valge Jakob Miikael Kaljurand
2005 Sinine Andero Antsov
2005 Valge Renno Merenäkk
2005 Must Ragnar Rohtmets
2006 Sinine Robin Kolli
2006 Valge Kaur Hallik
tüdrukud B Kai-Liis Oja
tüdrukud C ja D Annika Arrak
Tammeka III
  september
U17 Erko Litvjakov
2000 Frederik Mathias Helm
2000-2002 Gustav Klaasen
2001 Carl Kaiser Kiidjärv
2002 Felix Raidmäe
03-04 Sinine Karl Markus Kiudma
03-04 Valge Robin Rattasep
2005 Sinine Paul Markus Kiisler
2005 Valge Oskar Kandla
2005 Must Kristofer Hallapuu
2006 Sinine Rico Mattias Mürk
2006 Valge Madis Liias
tüdrukud B Kerli Kuus
tüdrukud C ja D Marilin Berg
Tammeka III
  oktoober
U17 Sander Künnapuu
2000 Marcus Saksing
2000-2002 Siim Kokkota
2001 Jakob Must
2002 Magomed Akhmedov
03-04 Sinine Kristjan Baumann
03-04 Valge Mattias Jürgenson
2005 Sinine Mattias Jürgen Jürgens
2005 Valge Kent Goršanov
2005 Must Kaur Kirisaare
2006 Sinine Ronald vahi
2006 Valge Koit Helger Panksepp
tüdrukud B Kersti Turu
tüdrukud C ja D Anete Treier
Tammeka III
  november
U17
2000 Aleksander Vedler
2000-2002 Mikk Laos
2001 Risto Tepper
2002
03-04 Sinine Joonas Jõeveer
03-04 Valge Ott Kaarel Meinart
2005 Sinine Joosep Rand
2005 Valge Tristan Mäeots
2005 Must Sander Lepik
2006 Sinine Kaspar Kukk
2006 Valge Robin Kolli
tüdrukud B
tüdrukud C ja D
Tammeka III

2014

  märts
U17 Artur Uljanov
2000 Robin Sova
2000-2002 Mark-Joonas Artma
2001 Rasmus Luha
2002 Felix Raidmäe
2003-04 Joonas Jõeveer
2005 Herman Pedmanson
duubel Lauri Mürkhain
tüdrukud Reti Mänd
  aprill
U17 Jakob Päll
2000 Mihkel Järviste
2000-2002 Andreas Randmäe
2001 Risto Tepper
2002 Raiko Randlahe
2003-04 Mattias Erik Tiik
2005 Johannes Cristjan Viira
duubel Erki Mõttus
tüdrukud Kai-Liis Oja
  mai
U17 Rudolf Stenar Saluoks
2000 Karl Sten Kõks
2000-2002 Raigo Kütt
2001 Carl Kaiser Kiidjärv
2002 Richard Eggert
2003-04 Andreas Alexander Leppik
2005 Markus Ummik
duubel Kristofer Kaasik
tüdrukud Kadri Köidam
  juuni
U17 Markus Herman Tiik
2000 Kristofer Johan Arro
2000-2002 Sander Vider
2001 Patrick Genro Veelma
2002 Carl Robert Mägimets
2003-04 Mattias Jürgenson
2005 Clive-Kristjan Helme
duubel Tarmo Kullas
tüdrukud Jaanika Piibar
  juuli
U17 Karlo Korss
2000 Ken Krister Uuspalu
2000-2002 Richard Rees
2001 Taavi Pärt Tammaru
2002 Tanel Tammik
2003-04 Patrick Välja
2005 Kent Goršanov
duubel Jan Mihkel Leetsaar
tüdrukud Kertu Kleinson
  august
U17 Rait Läll
2000 Hendrik Kruustük
2000-2002 Roose Kenert
2001 Ott Kaarel Vään
2002 Felix Raidmäe
2003-04 Kener-Mairon Krull
2005 Paul Herman Järve
duubel Tristan Koskor
tüdrukud Kaija-Liisa Oras
  september
U17 Erko Litvjakov
2000 Marcus Saksing
2000-2002 Okružko Artur
2001 Patrick Genro Veelma
2002 Magomed Akhmedov
2003-04 Andreas Avameri
2005 Otto Kuuseok
duubel Andres Verst
tüdrukud Rahel Repkin
  oktoober
U17 Simmo Silm
2000 Romeo Peetsmann
2000-2002 Teesalu Rainis
2001 Karl Albert Türn
2002 Felix Raidmäe
2003-04 Kaur Vadi
2005 Joosep Rand
duubel Kristjan Rammu
tüdrukud
  november
U17
2000
2000-2002 Deimar Pärn
2001
2002
2003-04 Kener Mairon Krull
2005 Kennet Padjus
duubel
tüdrukud

kuu-parim-juuli-2015
Tammeka kuu parimad juulis 2015. FOTO: Rein Murakas