Tammeka juunikuu tublimad vutinoored

Sarnaselt möödunud aastatele on Tammekas heaks tavaks saanud, et treenerid tunnustavad igakuiselt usinamaid ja pealehakkajamaid vutinoori. Juulikuu tublimaid vutinoori tunnustatakse teisipäeval, 15. augustil Premium liiga mängu eel, kus kohtuvad Tartu JK Tammeka ja Tallinna FC Levadia. Parima aunimetuse teeninud noorjalgpallureid täname ühisfotol esindusmeeskonna jalgpalluritega, samuti saavad nad kingituse Tammeka koostööpartnerilt Sportlandilt. Ühisfoto ja meenete üleandmine toimub vahetult enne Premium liiga matši kick-off’i. Staadionil palume kohal olla kell 19:45!

Tammeka silmapaistvaid noori aitab tunnustada Sportland
juuli
U17 S Joonas Lepp
U17 V Tanel Tammik
03-04 Sinine Kener-Mairon Krull
03-04 Valge Erik Kalmus
2005 Sinine Herman Pedmanson
2005 Valge Oskar Kandla
2005 Must Karl Tinniste
2006 Sinine Koit Helger Panksepp
2006 Valge Märt Vaher
2007 Sinine Henry Vahtel
2007 Valge Jaanus Liiv
2008 Sinine Kristofer Lemsalu
tüdrukud ’07-’08 Annelinn Mia Laas
tüdrukud Sinine Daisy Toim
tüdrukud Valge Hedvig-Terra Lankots
tüdrukud ’05-’06 Sinine Kädi-Lii Laine

Parimate valimisel arvestatakse nii treeningutest osa võtmistmängija arengut kui eeskujulikkust laiemas tähenduses. Tammeka tegevjuhi Kristjan Tiiriku sõnul on noorte tunnustamine väga oluline. “Treeningutest osa võtmine ja tublidus on iga jalgpalluri puhul olulised omadused. Sellest sõltub mängija areng individuaalses plaanis kui ka võistkonna toimimine ühtse tuumikuna,” selgitab Tiirik. “Sellepärast on hea meel, et saame tunnustada noori, kes on nii ise kui ka perekonna toetusel neid omadusi enda juures arendanud.”

Tammeka treenerid annavad igakuiseid aunimetusi välja alates 2014. aastast. Senised võitjad ja viimased ühispildid leiad selle lingi alt.