m2ngup2ev_logo

Laupäeval, 15. oktoobril on Tammeka lapsed ja vanemad oodatud Sepa Jalgpallikeskusesse, kus toimub traditsiooniline mängupäev ja uudisena lastevanemate turniir.

  • SUUR MÄNGUPÄEV (2007-2008 lapsed kell 13-14, 2009-2010 lapsed kell 14-15). Tammeka treenerid jätkavad juba kolmandat aastat klubisiseste mängupäevade tavaga. Mängupäeva mõte on, et osalevad lapsed saavad teha võimalikult palju pallipuuteid. Seekord on tempokatele 3vs3 minimatšidele kutsutud ’07-’08 ja ’09-’10 lapsed. Täpsem info treeneritelt.
  • LASTEVANEMATE TURNIIR (kell 13.30-15). Turniiri raames lähevad eri Tammeka treeninggruppide võistkonnad vastamisi penaltiseeriates (“matšides”). Vastavalt osalevate võistkondade arvule loositakse alagrupid. Alagrupimatšide järel toimuvad kohamatšid. Turniiri võitja kohtub superkarika matšis esindusmeeskonna ja -naiskonna ühendtiimiga. Penalte lüüakse 7,5 meetri pealt 2m*5m väravasse. Väravavahti võib seeria käigus vahetada. Samasuguse turniiri korraldas tänavu suvel väga edukalt FC Elva. Registreeri oma treeninggrupp: http://bit.ly/2cW7Ysb
  • TASUTA KOHVI- JA KOOGILETT, LOOSIAUHINNAD. Kutsume osalejaid tooma ja sööma Tammeka koogiletist isetehtud küpsetisi. Pakume teed ja kohvi ning iga-loos-võidab loosipileted. Kogu lototulu läheb Sepa Jalgpallikeskuse riietus- ja haldusruumide arendamiseks.

Mängupäeva üks korraldajatest on treener Marti Pähn, kes soovib, et lisaks lastele saaksid Sepa uuel kunstmurul väravaid lüüa ka võimalikult paljud emad-isad. “Lööme väravaid, tunneme rõõmu liikumisest ja arendame sellega üheskoos meie keskust,” kutsus üles Pähn, kes juhendab igapäevaselt nii 15-aastaseid kui algklassiealisi vutimehi.

LOOSIMÄNGU TOETAVAD

Maris Gilden Aasta Auto Aasta Auto Pluss copy.ee
Sportland Bioberry JK Tammeka

JALGPALLIKESKUSE HALDUSMAJAD

Sepa Jalgpallikeskuses lõppesid septembris sisetööd kahes moodulmajas ja nüüd on keskusel kokku 40 riietus- ja pesemisruumi kohta. Selleks, et pakkuda häid tingimusi kõigile, tuleb jalgpallikeskusesse rajada aga veel kaks moodulmaja – nendesse mahuksid staadioni haldur, treenerite ja varustuse ruumid ning veel üks 30-kohaline riietusruum.

sepa_majade_p6hiplaanid
Sepa Jalgpallikeskuse moodulmajade eskiis. Septembri lõpuks on valmis ja sisustatud riietusruumid 1 ja 2.