JK Tammeka valib klubi tänavusel perepäeval välja piruka või koogi, mis kannab edaspidi Tammeka ametliku küpsetise nime. Koostöös Tartu COOP Konsumitega ja Maksimarketitega toimuvast konkursist saab osa võtta kuni kümme kodukokka, kelle valmistatud töid hindab žürii.

Tammeka kommertsjuhi Kalle Paasi sõnul põhineb konkurss klubi kogukondlikke küpsetustraditsioonidel. “Tammeka inimesed küpsetavad iga-aastaselt klubi üritustele nagu pere- ja mängupäevad igasuguseid kooke ja pirukaid. Tänavust perepäeva ette valmistades mõtlesime, et mis oleks, kui pakuks meie tublidele jalkasõpradest kokkadele ka võistluspinget!”

Paasi sõnul annab vutiklubi Tartu koogi- ja pirukameistritele vabad käed, kuid võistlustöö peaks olema siiski soolane küpsetis. “Me otsime ideaalis sellist pirukat või kooki, mida pakkuda edaspidi ka Premium liiga mängudel publikule keha kinnitamiseks.”

HEAD JA PAREMAT! Tammeka lapsevanemate abiga kaetud küpsetiste laud klubi 2015. aasta perepäeval.

23. septembril Tammeka perepäeva raames Sepa jalgpallikeskuses toimuvast konkursist saab osa võtta kuni kümme kodukokka. Žürii valib välja parima küpsetise, mis saab õiguse kanda Tammeka ametliku küpsetise nime. Välja antakse ka eripreemaid. Parimaid küpsetajaid aitab tunnustada Tartu Tarbijate Kooperatiiv ehk Tartu COOP Konsumid ja Maksimarketid. Konkursi võidutöö jõuab Tartu Maksimarketite toel aga laiema publikuni. Nimelt toodame võidutööst suurema partii, millega kostitatame jalgpallisõpru mõnel järgneval Premium liiga mängul või klubi jõulupeol.

Kuna konkursist saab osa võtta piiratud hulk kokkasid, on tänasest avatud eelregistreerimine konkursile: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSci-ESwotBFCdj8DZVqoPES7OHeSBIoNqnnGhuYtn6EyJyCuA/viewform. Kümne kiirema eelregistreerunuga võtame septembri algul ühendust ja palume konkursil osalemine kinnitada. Vabade kohtade tekkides pakume osalemisvõimalust järgmistele eelregistreerunutele.

REEGLID

Konkursile on oodatud soolased küpsetised nagu pirukas, pizza, galette, quiche’, leib, sai vms.

Peamised omadused, mida žürii küpsetiste juures hindab, on…

  • maitse;
  • originaalsus (küpsetis üllatab ootamatute lisandite ja maitsevarjunditega)
  • rahvalikkus (komponentide mõistlik maksumus, kättesaadavus ja vutipublikule mokka mööda olemine);
  • praktilisus (küpsetist on võimalik süüa suurema vaevata staadioni või väljaku ääres).
  • Hinnatav on ka küpsetise või selle komponentide seotus Tammeka, Tartu või jalgpalliga.

Küpsetisi hindab pimetesti põhimõttel žürii, kuhu kuuluvad elukutseline kokk, Tammeka noorte, lapsevanemate, treenerite ja täiskasvanud jalgpallurite esindajad.

Võistlejatel palume esitada oma võistlustöö koguses vähemalt kümme koogitükki või pirukat.

Edu kõigile kodukokkadele! 🙂

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/08/SEPA-FEST-NEW.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/08/SEPA-FEST-NEW-150x150.jpgJalgpallikool TammekaKLUBIKOGUKONNATÖÖJK Tammeka valib klubi tänavusel perepäeval välja piruka või koogi, mis kannab edaspidi Tammeka ametliku küpsetise nime. Koostöös Tartu COOP Konsumitega ja Maksimarketitega toimuvast konkursist saab osa võtta kuni kümme kodukokka, kelle valmistatud töid hindab žürii. Tammeka kommertsjuhi Kalle Paasi sõnul põhineb konkurss klubi kogukondlikke küpsetustraditsioonidel. 'Tammeka inimesed küpsetavad iga-aastaselt...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal