Tartu JK Tammeka turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Eerik Parvits siirdub alanud kuul tööle Eesti Korvpalliliitu. Klubi tänab Parvitsat tema panuse eest klubi noorte- ja tippspordi edendamisse.

“Oma Tammekas oldud aja võin julgelt kokku võtta ülivõrdes,” kirjeldab Eerik Parvits, “Tegemist on klubiga, mida võib eeskujuks tuua kõikidele Eesti spordiorganisatsioonidele nii oma kogukonna kui kõige muuga. See, kuidas inimesed on üheskoos ühise asja nimel väljas, on ausalt öeldes väga äge!” Endise turundus- ja kommunikatsioonispetsialisti sõnul jääb ta ka edaspidi Tammekale kaasa elama.

Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis spordijuhtimist õppiv Parvits jõudis JK Tammeka ridadesse mullusuvise praktika kaudu. Mitmekuisel praktikal üles näidatud pühendumusest kasvas uue hooaja alguseks välja täisajaga töökoht. “Toon Eerikut näiteks, miks igal suurel jalgpalliklubil peaks olema sisukas praktikaprogramm,” rõhutab Tammeka kommertsjuht ning praktikajuhendaja Kalle Paas. “Healt praktikandilt tuleb palju nõuda ja palju vastu anda, sedakaudu leiabki talente.”

“Eerik aitas Tammekal korraldada selliseid klubi ajalukku läinud üritusi nagu näiteks 2016. ja 2017. aasta m2-festivalid ja tänavune enneolematu 400-pealine fännireis Eesti karikafinaali,” loetleb Paas, “Aitäh talle tema panuse eest ja edu edaspidiseks!”

Eerik Parvits (tagareas vasakult esimene) ja Tammeka Premium liiga kodumängu korraldustiim.