TOETA TAMMEKA MEESKONDA AJALOOLISES EESTI KARIKA FINAALIS! Laupäeval, 27. mail võitleb meie meeskond A. Le Coq Arenal Eesti karikasarja võidu nimel. Meie finaalivastane on FCI Tallinn ja matši võitja pääseb suvel tugevuselt teise eurosarja, UEFA Euroopa Liigasse!

Me tahame, et KÕIK Tammeka lapsed, nende vanemad, pereliikmed ja fännid saaksid osa sellest üliolulisest mängust ja aitaksid meie esindusmeeskonna võidule. Klubi korraldatud fännibussidele registeeris 270 inimest, vähemalt sadat inimest ootame Tallinnasse lisaks oma autodega.

FÄNNIREISI INFO JA PILETID

a) OLEN REGISTREERITUD FÄNNIBUSSIDESSE

Oleme saatnud otse või treenerite kaudu kõigile 270 inimesele, kes end registreerisid (avaliku registreerimisvormi või treeneri kaudu) kinnitus- ja infokirja väljasõiduaja ja soovitustega. Selle infokirja leiad siit: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VouNEWa0aMtsmWVWXBlZMqk4YO1r4b0khdKWguR79EY/edit?usp=sharing. Fännibussi kohad on kahjuks välja müüdud, juurde registreerida ei ole võimalik. Täiendav lisainfo: eerik@jktammeka.ee.

b) OLEN TULEMAS OMA AUTOGA

Neljapäeval ja reedel saavad omal käel A. Le Coq Arenale sõitvad toetajad soovi korral tasuta karikafinaali pääsmeid! Pääsmeid palume küsida Tammeka kontorist või kui kontor on suletud, siis Tamme staadioni administraatori käest.

KUS ISTUVAD A. LE COQ ARENAL TAMMEKA FÄNNID?

Kõigil Tammeka poolehoidjatel palume istuda meile eraldatud tribüünil, milleks on põhjapoolne otsatribüün (vaata staadioni plaani: http://vana.jalgpall.ee/arena_plan_13_565390101.pdf). FCI Tallinna fännid istuvad omakorda lõunatribüünil (sealt alt tulevad välja ja lähevad riietusruumidesse mängijad).

KINGITUS FÄNNIDELE

JK Tammeka koostöös Tartu Tarbijate Kooperatiivi ehk Tartu Konsumite ja Maksimarketitega kingib Tartu meeskonna fännidele sinivalge plaksuti.

Mängu avavile eel palume kõigil toetajatel osaleda tseremoonias, kus me tõstame üheaegselt üles lahti volditud plaksuti sinise poole. Täpsemaid instruktsioone jagame Tammeka sotsiaalmeediakanalites ja staadionil kohapeal.

https://www.instagram.com/p/BUcfiHYhFFP

KARIKAFINAAL TELEÜLEKANDES

ETV esimene kanal kannab finaali üle täispikkuses. Ülekanne algab kell 15.50 ning seda näeb ka veebis http://otse.err.ee/k/etv.

TAMMEKA HEAD SOOVID KARIKAFINAALIKS

ÄGE VIDEO: Tammeka poiste ja tüdrukute kümned head soovid karikafinaaliks!

KARIKAFINAALI MELU

12.00 – 15.30 Festivaliala A. Le Coq Arena ümber:

  • jalgpalliturg põnevate kaupadega
  • suur laste mänguala
  • Eesti jalgpalliklubide penaltivõistlus
  • suur toitlustusala ja soodsate hindadega joogid A. Le Coqilt
  • pidupäeva erikülaline on Ida-Tallinna Keskhaigla
  • heategevuslik oksjon

13.00 Naiste karikafinaali avavile (A. Le Coq Arena)

15.40 Meeste karikafinaali mängueelne tseremoonia (A. Le Coq Arena)

 • 16.00 Meeste karikafinaali avavile (A. Le Coq Arena)
 • Meeste karikafinaali vaheajal: 2017/2018. aasta karikavõistluste avaringi loosi avalikustamine (A. Le Coq Arena suurel ekraanil)

NB! Esimesele 1000 külastajale tasuta maitsev seapraad Saaremaa Lihatööstuselt!

FÄNNIREIS FACEBOOKIS

https://www.facebook.com/events/1856569731262534/

SUUR KLUBIJALGPALLI PIDUPÄEV FACEBOOKIS

https://www.facebook.com/events/2078989998793850/

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/05/tmk_fännireis-1024x387.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/05/tmk_fännireis-150x150.jpgEerik ParvitsESINDUSMEESKONDKOGUKONNATÖÖUncategorizedTOETA TAMMEKA MEESKONDA AJALOOLISES EESTI KARIKA FINAALIS! Laupäeval, 27. mail võitleb meie meeskond A. Le Coq Arenal Eesti karikasarja võidu nimel. Meie finaalivastane on FCI Tallinn ja matši võitja pääseb suvel tugevuselt teise eurosarja, UEFA Euroopa Liigasse! Me tahame, et KÕIK Tammeka lapsed, nende vanemad, pereliikmed ja fännid saaksid osa...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal