Tänavune Tammeka perepäev toimub laupäeval, 23. septembril. Tegemist on osaga suurest pidustusest ehk m²-festivalist. Ürituse raames avatakse Sepa jalgpallikeskuse katusega tribüün ning leiab aset traditsiooniline heategevuslik jalgpallilahing Roosa Jalgpall. Tasuta sissepääsuga m²-festivalile on oodatud kogu Tammeka pere, ruutmeetriomanikud, ropkalased ja heategevushuvilised.

MIS TOIMUB RUUTMEETRIFESTIVALI RAAMES?

  • Sepa jalgpallikeskuse katusega tribüüni avamine. Eesti suurima ühisrahastuskampaania toel rajatud jalgpallikeskus saab endale 500-kohalise tribüüni koos enam kui 3000-ruutmeetrise katuse ning tuult tõkestavate taga- ja külgseintega.
  • Tammeka ja Tartu COOP Konsumite ja Maksimarketite küpsetiste konkurss. Jalgpallikool Tammeka valib tänavusel perepäeval välja piruka või koogi, mis kannab edaspidi klubi ametliku küpsetise nime. OSALE KONKURSIL!
  • Tammeka ja Tortuga Traveli SUURE REISIMÄNGU loos! Kampaaniat on läbiviidud Tartu JK Tammeka esindusmeeskonna kodumängudel ning kulmineerub loosiga m2-festivalil, kus üks õnnelik Tammeka toetaja võidab endale 1000€ väärtuses soojamaareisi.
  • Heategevusüritus Roosa Jalgpall. Jalgpallikool Tammeka naiskonna poolt korraldatav loos, annetuste kogumine ja heategevuslik jalgpallilahing vähiravifondi “Kingitud elu” toetamiseks.
  • Tammeka treeninggruppide tiimifotode tegemine. Lisainfo tulekul!
Kahe aasta eest tehtud Tammeka 2002 noormeeste võistkonna tiimifoto.
  • Lastevanemate penaltiturniir! Möödunud aastal esmakordselt toimunud penaltiturniir on taas toimumas. Turniiri raames lähevad eri Tammeka treeninggruppide võistkonnad vastamisi penaltiseeriates. Registreerimine algas 1. septembril – http://bit.ly/penaltiturniir2017!
  • JA PALJU MUUD ÄGEDAT!

LIITU ÜRITUSEGA FACEBOOKIS:

https://www.facebook.com/events/1493673690695809/

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/08/m2-fest-IG.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/08/m2-fest-IG-150x150.jpgEerik ParvitsKLUBISEPA JALGPALLIKESKUSTänavune Tammeka perepäev toimub laupäeval, 23. septembril. Tegemist on osaga suurest pidustusest ehk m²-festivalist. Ürituse raames avatakse Sepa jalgpallikeskuse katusega tribüün ning leiab aset traditsiooniline heategevuslik jalgpallilahing Roosa Jalgpall. Tasuta sissepääsuga m²-festivalile on oodatud kogu Tammeka pere, ruutmeetriomanikud, ropkalased ja heategevushuvilised. MIS TOIMUB RUUTMEETRIFESTIVALI RAAMES? Sepa jalgpallikeskuse katusega tribüüni avamine. Eesti suurima ühisrahastuskampaania toel...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal