Pärast väikest pausi jätkus läinud pühapäeval tänavune Tammeka Juunior Cup, kui parimaid selgitasid 2006. ja 2008. aastal sündinud tüdrukud.

2006. vanuseklassis oli kohal üksteist võistkonda. A-alagrupis sai Tammeka Sinine teise koha, B-grupis oli Tammeka Valge viies. Nii asus Sinine mängima turniiri kolmandale kohale B-grupi teiseks jäänud Viimsi Martin Reimi jalgpallikooliga, Valge kohtus 9.-10. koha matšis SK Barcaga.

Kahjuks pidid mõlemad võistkonnad vastaste paremust tunnistama: Sinine kaotas MRJK-le 1:2 ning Valge Barcale 0:2. Seega Sinisele kokkuvõttes neljas ja Valgele kümnes koht.

2008. aastal sündinute seas osales kuus võistkonda. Alagrupis neljanda koha saanud Tammeka jäi neljandaks ka kokkuvõttes, kui kaotas kolmanda koha mängus Martin Reimi jalgpallikoolile 0:5.

Juunior Cupil on jäänud pidada veel neli turniiri, kui aprilli viimasel nädalavahetusel madistavad Sepa jalgpallikeskuses 2010. aastal sündinud (A- ja B-turniir, 28. aprill) ning 2011. ja 2012. aastal sündinud (29. aprill).

Läinud nädalavahetusel jõudis Tartus lõpule ka Hillar Otto memoriaal.

2009. poiste konkurentsis kuulus Tammeka Sinisele seitsmes koht, 2010. aastal sündinute turniiril sai Tammeka Must viienda koha.

2008. sündinute seas osales Tammeka kahe võistkonnaga B-taseme turniiril. Selle võitis Tammeka Valge, kes sai finaalis jagu Pärnu JK Poseidonist, Tammeka Sinine heitles viiendale-kuuendale kohale Tartu FC Santosega.