Reedel läksid Tamme staadionil vastamisi sel hooajal juba kaks korda viiki mänginud Tartu Tammeka ja Paide Linnameeskond. Mõlemal meeskonnal oli teisipäevasest omavahelisest mängust 120 minutit mänguaega all ning oodata oli pingevabamat mängu võrreldes karikasarja kohtumisega.

Tammeka poolt tegi esimese mängu algkoosseisus Eestisse naasnud Rasmus Tauts

Vaadates tagasi karikasarja poolfinaali kohtumisele, olid mõlemad meeskonnad teinud algkoosseisudes neli muudatust – nii näiteks sai hooaja esimese stardi tartlaste poolelt Rasmus Tauts. Mängu alustasid teravamalt külalised, kus Magnar Vainumäe tõstis üks-üks olukorras palli üle Karl Johan Pechteri, kuid pall maandus värava taga. Minutid möödusid ning kodumeeskond Tammeka aktiviseerus. Võimalusi oli nii Martin Aasmäel, Martin Jõgil kui ka Randin Randel, aga pall väravas ei maandunud.

Teise poolaja alguses oli mõlemal poolel võimalusi mänguskoor avada. Kõige parem võimalus oli aga Tammekal, kus Reio Laabuse kauglöögi võttis lati alt ära paidekate väravavaht Magnus Karofeld. Kümme minutit enne lõpuvilet tekkis tartlastel uus võimalus, kuid jälle tegi head tööd väravas Karofeld, kes võttis ära Marek Tšernjavski löögi. Mängu lõppedes seisis tablool seis 0:0 ning see tähendab, et Tartu ja Paide mängisid juba kolmandat korda sel hooajal viiki.

LAUPÄEVAL, 27. MAIL TOIMUB A. LE COQ ARENAL TIPNERI KARIKASARJA FINAAL, KUS KOHTUVAD TARTU JK TAMMEKA JA FCI!

NII NAD KIRJUTASID

MÄNGU TIPPHETKED

PROTOKOLL

12. mail kell 19 Tartu Tamme staadionil

Tartu JK Tammeka – Paide Linnameeskond  0:0 (0:0)

Hoiatused: –
Mänguolud: +9, vahelduva pilvisusega ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 308
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Igor Kübarsepp
Neljas kohtunik: Elar Tarkus

Tammeka: Karl Johan Pechter, Andre Paju, Kaarel Kiidron, Jürgen Lorenz, Silver Grauberg, Reio Laabus, Eino Puri, Martin Aasmäe (90+1. Kaspar Paur), Randin Rande, Rasmus Tauts (78. Sander Kapper), Martin Jõgi (67. Marek Tšernjavski).
Varus: Karl Vaabel, Kevin Anderson, Sander Kapper, Kaspar Paur, Marek Tšernjavski, Erki Mõttus, Juhan Jograf Siim.

Paide: Magnus Karofeld, Alex Sander Sepp (72. Michael Lilander), Martin Kase, Sören Kaldma, Alger Džumadil, Nikita Novopašin, Sander Sinilaid, Andre Frolov, Jasper Uwaegbulam, Magnar Vainumäe (52. Andre Järva), Ander Ott Valge (72. Randy Padar).
Varus: Sten-Marten Vahi, Andre Järva, Henri Hanson, Tristan Koskor, Edgar Tur, Michael Lilander, Randy Padar.

TABELISEIS

Premium liiga tabel 11. vooru järel. Allikas: soccernet.ee

JÄLGI MÄNGU EEL, AJAL JA JÄREL

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/05/tmk_paide_0-0.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/05/tmk_paide_0-0-150x150.jpgEerik ParvitsESINDUSMEESKONDReedel läksid Tamme staadionil vastamisi sel hooajal juba kaks korda viiki mänginud Tartu Tammeka ja Paide Linnameeskond. Mõlemal meeskonnal oli teisipäevasest omavahelisest mängust 120 minutit mänguaega all ning oodata oli pingevabamat mängu võrreldes karikasarja kohtumisega. Vaadates tagasi karikasarja poolfinaali kohtumisele, olid mõlemad meeskonnad teinud algkoosseisudes neli muudatust - nii näiteks...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal