Reedel, 4. augustil kohtusid Tamme staadionil kohalik Tammeka ja Ida-Virumaalt külla sõitnud JK Sillamäe Kalev. Südikat mängu ja tõelist võitlust näidanud tartlased ei jätnud midagi juhuse hooleks ning idavirumaalased alistati 3:1.

Soccernet.ee valis mängu parimaks Norra mängima siirdunud Eino Puri. “Puril oli endal paar head võimalust, aga tema söödud kaaslastele olid täna lihtsalt maagilised. Puri möllas ringi sisuliselt igal pool – keskväljal, tipuründes ning Lorenzi vigastuse järel isegi paremkaitses.”

Mängu alustasid selgelt paremini tammeklased, sest juba teisel minutil pääses Mihhail Starodubtseviga vastamisi Eino Puri, kuid tõstis palli napilt väravast mööda. Kuid mängu kahekümnendal minutil andis viimaste mängudega heasse hoogu sattunud Tristan Koskor palli värava ette, kuhu oli tõusnud Andre Paju, kes palli väravasse lükkas. Enne esimese poolaja lõppu eksis Starodubtsev välja tulekul, kui hakkas Koskorit kartma ning Premium liiga juulikuu sümboolsesse koosseisu kuulunud ründaja palli võrku lõi.

Avapoolaja lõpus ja teise alguses oli võimalusi mõlemale poolele, kuid mänguskoori kasvatada ei suudetud. Siiski muutus olukord mängu 67. minutil, kui Aleksandr Volkov mängis üle Jürgen Lorenzi ja seisuks 1:2 lõi. Kümme minutit hiljem muutus Tammeka olukord veelgi nukramaks, kui Lorenz viidi kanderaamiga väljakult minema. Hoolimata sellest andsid tartlased tuld ja 83. minutil mängis Kaspar Paur Sillamäe kaitsja äärel üle, andis värava alla söödu ja 17-aastane Mihkel Järviste koksas palli väravasse.

MÄNGU TIPPHETKED

PROTOKOLL

4. augustil kell 19.00 Tamme staadionil

Tartu JK Tammeka – JK Sillamäe Kalev 3:1 (1:0)
20. Andre Paju, 38. Tristan Koskor, 83. Mihkel Järviste – 67. Aleksandr Volkov

Väravasöödud: 20. Tristan Koskor, 38. ?, 83. Kaspar Paur – 67. ?
Hoiatused: 65. Sander Kapper, 82. Kaarel Kiidron – 58. Aleksandr Ivanjušin, 90+1. Pavel Aleksejev
Mänguolud: +20, vahelduv pilvisus; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 230
Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Rando Kesküla, Maikel Mikson
Neljas kohtunik: Roomer Tarajev

Tammeka: Karl Johan Pechter, Andre Paju, Kaarel Kiidron, Jürgen Lorenz (79. Mihkel Järviste), Kevin Anderson, Reio Laabus, Tauno Tekko, Eino Puri, Sander Kapper, Kaspar Paur (90. Markus Lokk), Tristan Koskor (74. Marek Tšernjavski)
Varus: Karl Vaabel, Siim Kask, Silver Grauberg, Markus Lokk, Mihkel Järviste, Kevin Rääbis, Marek Tšernjavski

Sillamäe: Mihhail Starodubtsev, Dmitri Kovtunovitš, Mikhail Slaštjov, Vladislav Tšurilkin, Aleksandr Ivanjušin, Oleksandr Suhharov, Denis Vnukov, Semjon Fedotov, Pavel Aleksejev, Aleksandr Savin, Aleksandr Volkov
Varus: Eduard Orehov, Roman Grigorevski, Artjom Davõdov, Aleksandr Vtorušin, Artur Laks, Erik Anohhin.

TABELISEIS

Premium liiga tabel pärast 22. vooru mänge. Allikas: soccernet.ee

JÄLGI MÄNGU EEL, AJAL JA JÄREL

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/08/tmk_klv_3-1.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/08/tmk_klv_3-1-150x150.jpgEerik ParvitsESINDUSMEESKONDReedel, 4. augustil kohtusid Tamme staadionil kohalik Tammeka ja Ida-Virumaalt külla sõitnud JK Sillamäe Kalev. Südikat mängu ja tõelist võitlust näidanud tartlased ei jätnud midagi juhuse hooleks ning idavirumaalased alistati 3:1. Mängu alustasid selgelt paremini tammeklased, sest juba teisel minutil pääses Mihhail Starodubtseviga vastamisi Eino Puri, kuid tõstis palli napilt väravast...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal