MILLINE MELU, MILLINE MÄNG! Tagasi koduses Sepa jalgpallikeskuse olnud tartlased jätkavad ka pärast kolmandat kodumängu koduväljakul kaotuseta. Põnevas heitluses mängiti külla sõitnud JK Sillamäe Kaleviga 1:1 viik!

Mängu parim - Karl Johan Pechter. Foto: Jana Pipar
Mängu parim – Karl Johan Pechter. Foto: Jana Pipar

Mäng algas mõlemale poolele väga aktiivselt, kus esimeste minutite jooksul haarasid initsiatiivi Tammeka mängijad. Hoolimata tempokast algusest ja ühe kasti juurest teise juurde käivast mängust ei pidanud Tammeka väravas seisnud Karl Johan Pechter ja Sillamäe väravat kaitsnud Mihhail Starodubtsev mängu sekkuma. Esimese poolaja lõpus tekkisid aga mõlemale poolele võimalused mänguskoor avada. Kahel korral tegi Pechter head tõrjed ning Erki Mõttuse löögi tõrjus Starodubtsev. Päris poolaja lõpus tekkis Sillamäel võimalus nurgalöögi järgsest olukorrast pall väravasse toimetada, kuid tugev löök lendas selgelt üle värava.

Sarnaselt esimesele poolajale alustas Tammeka teist poolaega aktiivselt, kuid sillamäelased olid need, kes mänguskoori avasid. Aleksandr Volkov andis madala tsenderduse kasti ning Daniil Ratnikov viis Sillamäe 52. minutil 1:0 juhtima. Külalistel tekkis teise poolaja keskpaigas võimalus eduseisu suurendada, kuid tammeklased päästis üks-üks olukorras Pechter. Tammeka poolt tehtud vahetused aitasid neil mängu enda kätte saada ning järjest hakkas tekkima võimalusi mänguseisu viigistamiseks. Tartlased hakkasid selgelt riske võtma ning see oleks peaaegu kätte maksnud, kui Volkov tõstis palli üle Pechteri, aga õnneks oli mees omal kohal kapten Kaarel Kiidron, kes tammekased kõige hullemast päästis. Ja siis sündis viigivärav! Andre Paju antud nurgalöögist suunas peaga palli edasi Kiidron ning õigel kohal oli eelmisel nädalal Viljandi võrku kaks palli löönud Martin Jõgi, kes viigistas mänguseisu – 1:1!

Tartu JK Tammeka järgmine kodumäng toimub laupäeval, 22. aprillil! Sepa jalgpallikeskusesse sõidab külla Premium liiga liider Tallinna FC Levadia. Pall pannakse mängu kell 13.00!

NII NAD KIRJUTASID

MÄNGU TIPPHETKED

PROTOKOLL

14. aprillil kell 19.30 Tartus Sepa jalgpallikeskuses

Tartu JK Tammeka – JK Sillamäe Kalev 1:1 (0:0)
86. Martin Jõgi – 52. Daniil Ratnikov

Hoiatused: 20. Kevin Anderson, 34. Sander Kapper – 70. Maksim Lipin, 75. Aleksei Jepifanov, 87. Dmitri Kovtunovitš, 90. Mihhail Slaštšjov
Mänguolud: +1, vahelduv pilvisus; kunstmuru väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 328
Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Lauri Salei, Sten Klaasen
Neljas kohtunik: Mart Martin

Tammeka: Karl Johan Pechter, Andre Paju, Kaarel Kiidron, Jürgen Lorenz, Kevin Anderson, Tauno Tekko (69. Eino Puri), Reio Laabus, Randin Rande, Sander Kapper, Kaspar Paur (67. Martin Jõgi), Erki Mõttus (83. Martin Aasmäe).
Varus: Karl Vaabel, Silver Grauberg, Martin Jõgi, Andrei Sadovoi, Eino Puri, Martin Aasmäe, Mihkel Järviste.

Sillamäe: Mihhail Starodubtsev, Deniss Malov, Kassim Aidara, Aleksei Jepifanov, Dmitri Kovtunovitš, Aleksandr Savin, Denis Vnukov (88. Aleksandr Ivanjušin), Maksim Lipin, Mihhail Slaštšjov, Daniil Ratnikov, Aleksandr Volkov.
Varus: Eduard Orehov, Artjom Davõdov, Roman Grigorevski, Aleksandr Ivanjušin.

TABELISEIS

Premium liiga tabel enne kuuenda vooru laupäevaseid mänge. Allikas: soccernet.ee

JÄLGI MÄNGU EEL, AJAL JA JÄREL

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/04/tammeka_sillamäe_1-1.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/04/tammeka_sillamäe_1-1-150x150.jpgEerik ParvitsESINDUSMEESKONDMILLINE MELU, MILLINE MÄNG! Tagasi koduses Sepa jalgpallikeskuse olnud tartlased jätkavad ka pärast kolmandat kodumängu koduväljakul kaotuseta. Põnevas heitluses mängiti külla sõitnud JK Sillamäe Kaleviga 1:1 viik! Mäng algas mõlemale poolele väga aktiivselt, kus esimeste minutite jooksul haarasid initsiatiivi Tammeka mängijad. Hoolimata tempokast algusest ja ühe kasti juurest teise juurde...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal