MUINASJUTULINE ALGUS! Sepa Jalgpallikeskuse ajaloo esimese Premium liiga värava lööb Kaarel Kiidron, mees kes on staadioni valmimise üks eestvedajaid. Ja veel kelle vastu – valitsev meister FCI Tallinn alistati 2:0!

TMK-FCI publik
Sepa Jalgpallikeskusesse oli kogunenud ligi 500-pealine publik!

Kohe mängu algusest peale tuld andnud tartlased alustasid Sepa Jalgpallikeskuse ajaloo esimest Premium liiga mängu väga aktiivselt. Mängu kümnendal minutil andis Andre Paju karistuslöögist tsenderduse kasti, mille Sepa Jalgpallikeskuse üks eestvedajaid, Kaarel Kiidron, peaga võrku lõi! Kuid see oli alles algus! Mängule kogunenud ligi 500-pealine publik nägi ka teist väravat tartlaste esituses. Seekord tsenderduse andjaks Sander Kapper ning realiseerijaks jällegi keskkaitsja, kuid mitte Kiidron, vaid Jürgen Lorenz! Poolajale mindi Tammeka 2:0 juhtimisel.

Teisel poolajal tekitati teravuse mõlemalt poolt, kuid otsustavat lahendust ei tulnud kummaltki poolt. Tammeka poolt olid ohtlikud Kiidron, Kaspar Paur ja Erki Mõttus ning FCI poolelt Roman Sobtšenko, kuid temagi ürituse võttis Karl Johan Pechter väravajoonelt ära. Tartlased pidasid lasnamäelaste survele vastu ning lõpuvile kõlades oli 2:0 võit tõsiasi!

NII NAD KIRJUTASID

MÄNGU TIPPHETKED

JÄRELVAATAMINE: Tartu JK Tammeka – FCI Tallinn kohtumine täispikkuses

PROTOKOLL

Tartu JK Tammeka – FCI Tallinn 2:0 (2:0)
10. Kaarel Kiidron, 22. Jürgen Lorenz

Hoiatused: 19. Sander Kapper, 38. Jürgen Lorenz, 71. Randin Rande – 51. Aleksandr Kulinitš, 58. Pavel Dõmov
Mänguolud: +2, pilves kergelt vihmasajune ilm; kunstmuru väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 484
Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Rando Kesküla, Egerd Pajustik
Neljas kohtunik: Roomer Tarajev

Tammeka: Karl Johan Pechter, Andre Paju, Kaarel Kiidron, Jürgen Lorenz, Kevin Anderson, Reio Laabus, Tauno Tekko (81. Eino Puri), Randin Rande (88. Martin Aasmäe), Sander Kapper (83. Martin Jõgi), Kaspar Paur, Erki Mõttus.
Varus: Karl Vaabel, Martin Jõgi, Andrei Sadovoi, Martin Aasmäe, Juhan Jograf Siim, Silver Grauberg, Eino Puri.

FCI: Matvei Igonen, Roman Nesterovski, Aleksandr Volodin (46. Albert Prosa), Vladimir Avilov, Dmitri Kruglov, Aleksandr Dmitrijev, Pavel Dõmov (62. Artur Rättel), Sergei Tumasjan, Roman Sobtšenko, Aleksandr Kulinitš, Vladimir Voskoboinikov (69. Eduard Golovljov).
Varus: Maksim Zelentsov, Andrei Kalimullin, Eduard Golovljov, Vladislav Ogorodnik, Albert Prosa, Artur Rättel, Timur Bulavkin.

SOTSIAALMEEDIAS

JÄLGI MÄNGU EEL, AJAL JA JÄREL

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/03/TMK-FCI-2-0.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/03/TMK-FCI-2-0-150x150.jpgEerik ParvitsESINDUSMEESKONDMUINASJUTULINE ALGUS! Sepa Jalgpallikeskuse ajaloo esimese Premium liiga värava lööb Kaarel Kiidron, mees kes on staadioni valmimise üks eestvedajaid. Ja veel kelle vastu - valitsev meister FCI Tallinn alistati 2:0! Kohe mängu algusest peale tuld andnud tartlased alustasid Sepa Jalgpallikeskuse ajaloo esimest Premium liiga mängu väga aktiivselt. Mängu kümnendal minutil andis...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal