MILLINE MÄNG JA MILLINE DRAAMA! Premium liiga kuueteistkümnenda vooru kohtumises läksid Narvas vastamisi kohalik Trans ning Tartus külla sõitnud Tammeka. Üheksakümne minuti jooksul võis näha kolme väravat, kolme punast kaarti ning seda, kuidas Transi peatreener tribüünidele saadeti.

Oma tänavuse hooaja esimese värava sai Transi vastu kirja Tauno Tekko. Foto: Jana Pipar

Mängu alguses haarasid kerge initsiatiivi enda kätte võõrustajad, kuid väga ohtliku olukorda olukorda tartlaste värava all tekitada ei suudetud. Hoopis tammeklased olid need, kes mänguskoori avasid. Pisut enne poole tunni möödumist, kukutas Irie Transi karistusalas Martin Jõgi ning tartlaste kasutada oli 11-meetri karistuslöök. Palli taha asus kapten Kaarel Kiidron, kes selle võimsalt ristnurka virutas.

Teise poolaja 62. minutil määrati Tammeka kasuks teine penalti, kui Vassili Pintšuk tegi karistusalas vea ning sai oma teise kollase kaardi. Seekord asus palli taha Tauno Tekko, kes karistuslöögi ka realiseeris. Mõned minutid hiljem sai oma esimese värava kirja ka Trans, kui nurgalöögi järgses olukorras lõi palli väravasse Irie. Kümme minutit enne mängu lõppu teenis oma teise kollase kaardi  Igor Ovsjannikov ning pisut pärast seda saadeti väljaku äärest minema Transi peatreener Adjam Kuzjajev. Kuid ka see ei olnud Transi poolt veel kõik, sest mängu viimasel sekundil teenis otse punase kaardi Tanel Tamberg.

Tartu JK Tammeka järgmine kodumäng toimub laupäeval, 1. juulil kell 19.00. Kodusel Tamme staadionil võõrustatakse Pärnu JK Vaprust.

NII NAD KIRJUTASID

MÄNGU TIPPHETKED

PROTOKOLL

JK Narva Trans – Tartu JK Tammeka  1:2 (0:1)
70. Irie – 29. pen. Kaarel Kiidron, 64. pen. Tauno Tekko

Väravasöödud: 70. Igor Ovsjannikov
Hoiatused
: 20., 63. Vassili Pintšuk, 62., 79. Igor Ovsjannikov, 90+1. Ilja Ferapontov – 26. Kevin Anderson, 57. Jürgen Lorenz, 78. Martin Jõgi
Eemaldamised: 63. Vassili Pintšuk, 79. Igor Ovsjannikov, 90+2. Tanel Tamberg
Mänguolud: +20, päikesepaisteline ilm, muruväljak heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 165
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Silver Kõiv
Neljas kohtunik: Raul Kaivoja

Trans: Artur Kotenko, Tanel Tamberg, Igor Ovsjannikov, Vassili Pintšuk, Viktor Plotnikov, Bi Sehi Elysee Irie, Deniss Poljakov (89. Arseni Kovaltšuk), Vadim Mihhailov (46. Georgi Tunjov), Ioan Jakovlev, Artjom Škinjov, Ilja Ferapontov.
Varus: Aleksei Matrossov, Mihhail Pavlov, Maksim Tšerezov, Georgi Tunjov, Arseni Kovaltšuk.

Tammeka: Karl Johan Pechter, Kevin Anderson, Kaarel Kiidron, Jürgen Lorenz, Silver Grauberg, Reio Laabus, Tauno Tekko, Eino Puri (80. Randin Rande), Rasmus Tauts (87. Sander Kapper), Kaspar Paur, Martin Jõgi (89. Martin Jõgi).
Varus: Karl Vaabel, Martin Aasmäe, Randin Rande, Mihkel Järviste, Marek Tšernjavski, Sander Kapper, Erki Mõttus.

TABELISEIS

Premium liiga tabel 16. vooru järel. Allikas: soccernet.ee

JÄLGI MÄNGU EEL, AJAL JA JÄREL

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/06/tammeka_trans_2-1.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/06/tammeka_trans_2-1-150x150.jpgEerik ParvitsUncategorizedMILLINE MÄNG JA MILLINE DRAAMA! Premium liiga kuueteistkümnenda vooru kohtumises läksid Narvas vastamisi kohalik Trans ning Tartus külla sõitnud Tammeka. Üheksakümne minuti jooksul võis näha kolme väravat, kolme punast kaarti ning seda, kuidas Transi peatreener tribüünidele saadeti. Mängu alguses haarasid kerge initsiatiivi enda kätte võõrustajad, kuid väga ohtliku olukorda olukorda...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal