Andrei Zevakin – tänavuse m2-festivali muusikaline esineja!

Tänavusel m2-festivalil leidub tegevusi kõigile. Meil on Sepa jalgpallikeskuse katusega tribüüni avamine, lastevanemate penaltiturniir, Tammeka ajaloo suurima ühispildi tegemine ning heategevuslik “Roosa Jalgpall” vähiravifond “Kingitud Elu” toetuseks. Nüüd on meil hea meel teatada, et m2-festivali muusikaliseks esinejaks on Andrei Zevakin.

Andrei Zevakin on 21-aastane muusik, kes teeb nii ise muusikat kui ka kaverdab Youtubes tuntuid lugusid. Näiteks on Andrei Youtube kanalil üle 85 000(!) jälgija ning Facebookis hoiab tema tegemistel silma peal peaaegu 2000 inimest. Kuid noormehel on oma seos ka Tartu JK Tammekaga. Nimelt kuulub Zevakin Tammeka U21 meeskonna nimekirja ning on tänavu jooksnud Esiliiga B-s väljakul 22 korda ja löönud kaks väravat.

Kuula Andrei Zevakini ja Eesti Laul 2017 osalenud Maiani koostöös valminud kaverit laulust Stay:

MIS TOIMUB 23. SEPTEMBRIL SEPA JALGPALLIKESKUSES? 

✔ Sepa jalgpallikeskuse katusega tribüüni avamine
✔ Tammeka ja Tartu COOP Konsumite ja Maksimarketite küpsetiste konkurss. OSALE KONKURSIL!
✔ Tammeka ja Tortuga Traveli SUURE REISIMÄNGU loos!
✔ Heategevusüritus Roosa Jalgpall
✔ Tammeka treeninggruppide tiimifotode tegemine. Tiimifotode eest hoolitseb Tõnu Stoltsen, kes on teinud spordivõistkondade tiimipilte aastakümneid nii Eestis kui Soomes
✔ Lastevanemate penaltiturniir!
✔ JA PALJU MUUD ÄGEDAT! 

LIITU ÜRITUSEGA FACEBOOKIS:

https://www.facebook.com/events/1493673690695809/

KAS TEADSID?

Tammeka perepäeval on varemgi üles astunud inimesi, kellel on Tammekaga seos. Nii näiteks esines 2015. aastal toimunud perepäeval Tammeka treenerite bänd Tõrukesed, kuhu kuulusid Sander Lember, Mario Hansi, Erki Kade, Indrek Koser, Ott Meerits ja Eduard Škunov.

Paljud ilmselt mäletavad eelmisel aastal toimunud Sepa jalgpallikeskuse avapidu ning seal esinenud Daniel Levi. Temalgi on Tammekaga oma seos – noorena käis ta mõnda aega Tammekas trennis.

Meenuta 2015. aastal esinenud Tammeka treenerite bändi Tõrukesed esinemist:

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/09/zevakin_m2fest.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/09/zevakin_m2fest-150x150.jpgEerik ParvitsKLUBIUncategorizedTänavusel m2-festivalil leidub tegevusi kõigile. Meil on Sepa jalgpallikeskuse katusega tribüüni avamine, lastevanemate penaltiturniir, Tammeka ajaloo suurima ühispildi tegemine ning heategevuslik 'Roosa Jalgpall' vähiravifond 'Kingitud Elu' toetuseks. Nüüd on meil hea meel teatada, et m2-festivali muusikaliseks esinejaks on Andrei Zevakin. Andrei Zevakin on 21-aastane muusik, kes teeb nii ise muusikat...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal