Eeloleval nädalavahetusel toimub Sepa jalgpallikeskuses Eesti jalgpallikuulsuse särkide oksjon. Tänavuse m2-festivali ja “Roosa jalgpalli” raames toimuva oksjoni eesmärgiks on koguda raha vähiravifondile “Kingitud elu”. Oksjonile tulevad muuhulgas Eesti rahvuskoondislaste Ragnar Klavani, Kaire Palmaru ja Martin Milleri võistlussärgid.

JK Tammeka kommertsjuhi Kalle Paasi sõnul toimub tänavu oksjon juba teist aastat järjest, samas kui Tammeka naiskond korraldab vähivastast võitlust toetavaid “Roosa jalgpalli” üritusi juba viiendat aastat. “Mullu aitas meid Sergei Pareiko ja siis kogusime vähiravifondile “Kingitud elule” muuhulgas tänu tema jalgpallisärkide oksjonitulule kokku üle tuhande euro.”

Tänavuste särgiannetajate seas on nii rahvusvahelisi kui kohalikke kuulsusi.

Ragnar Klavan on tänapäeval kõige kuulsam Eesti jalgpallur, Eesti koondise ja FC Liverpooli kaitsja. Rahvuskoondist on Klavan esindanud 120 korda ja ta kannab ka rahvusesinduse kaptenipaela.

Kaire Palmaru on Eesti koondise ja Pärnu JK legendaarne mängija, kellele kuulub Eesti naiste rahvuskoondise eest mängitud matšide rekord – 104. Ühtlasi on Palmaru löönud Eesti eest 10 väravat ning on pidurdamatu ka Eesti naiste kõrgliiga valitsja Pärnu ridades – tänavu on Palmaru kõmmutanud juba 25 kolli!

Martin Miller on Eesti koondise ja FC Flora poolkaitsja, JK Tammeka kasvandik. Meeste rahvusmoondise peatreener Martin Reim usaldas 19-aastase Milleri platsile ka hiljutistes MM-valikmängudes Kreeka ja Küprosega. Kuni eelmise hooajani esindas Miller JK Tammekat, seega on vutimehel Sepa jalgpallikeskusega ka isiklik side – ta on siin treeninud.

Kristjan Tiirik on Tammeka meeskonna kõigi aegade suurim väravakütt.

Mullu toetas heategevuslikku oksjonit Sergei Pareiko. Fotol esitlevad Pareiko särke “Kingitud elu” vabatahtlikud. FOTO: Imre Pühvel

Laupäeval, 23. septembril toimub tänavune m2-festival ehk Tammeka perepäev koos “Roosa jalgpalliga”. Üle Eesti kuulsas Sepa jalgpallikeskuses toimuv Tartu aasta suurim jalkafestival pakub alates lõunast tegevust nii pisikestele kui suurtele spordisõpradele. Tänavusel perepeol on suur rõhk heategevusel: vähiravifondi “Kingitud elu” saab toetada muuhulgas ka ostes iga-loos-võidab lotopileteid või Tammeka naiste tehtud küpsetisi. Vaata m2-festivali ajakava siit: http://www.jktammeka.ee/vaata-ajakava-lahenev-m2-festival-pakub-sepa-jalgpallikeskuses-mitu-tundi-meele-ja-maitseelamusi/

LIITU ÜRITUSEGA FACEBOOKIS:

https://www.facebook.com/events/1493673690695809/