5. oktoobril algasid Tammeka eeskujuprogrammi “Suur Sõber” sügisesed külaskäigud. Kahe nädalaga on meeskondade ja naiskonna mängijad külastanud üle 20 erineva treeninggrupi!

Tammeka meeskonna vasakkaitsja Silver Grauberg külastas 18. oktoobril 2008 Sinine gruppi, mängis nendega 1vs1 jalkat, õpetas tehnikat ja kinkis meeskonna meeneid. Aitäh kõigile ägeda trenni eest!
Karl Vaabel ja Tammeka Raadi ’11-’12 (treener Ervin Laaneots). Hakkab silma, et trennis osaleb keegi uus laps 😀
Temari Nuuma ja ja Tammeka ’12 (treener Madis Metsmägi). Sellele vahvale pundile on oodata külalisi ka järgmisel nädalal, kui tulevad U21 poolkaitsja Andrei Zevakin ja naiskonna suurim väravakütt Maarja Saulep!
U21 Sander Künnapuu, naiskonna Anete Treier ning Tammeka ’11 Sinine (treener Imre Sarv). Trennis peeti trikivõistlus, kus kõik said ette näidata, mis oskasid!

ROHKEM FOTOSID FACEBOOKIS

Meeskonna ründaja, Premium liigas tänavu kokku juba seitse väravat löönud Tristan Koskor külastas 2008 Musta gruppi. Noored vutimehed küsisid Tristanilt küsimusi: mitu karikat on ta võitnud, mitu väravat löönud, mis trikke ta oskab? Koos tehti trenni ja kõik said Tristaniga koos ja ka tema vastu jalkat mängida!

Tänu Tartu Coop Konsumitele ja Maksimarketitele kinkis Tristan noortele jalkakuttidele ka oma autogrammikaardid ja kleepsud!

Kes on millise grupi juures suureks sõbraks? Loe siit!