Sepa_pihelgas2
Ajalooline Sepa Jalgpallikeskus. Foto: Tarmo Pihelgas

Sel reedel on Sepa Jalgpallikeskuse ajalooline hetk! Mitte kunagi varem ei ole ETV teinud otseülekannet jalgpallimatšist meie Sepalt. See on klubi jaoks suur hetk – meie oma enda staadion jõuab ETV2 otsepildis hinnanguliselt paarikümne tuhande televaatajani.

Eesti spordi suurima ühisrahastuskampaania toel renoveeritud Sepa staadionil on algusest peale juhtunud imelisi asju. “Tead, Sepa on selline imeline asi. Loosi võitis Kristel Sepa. Staadioni esimese värava lööb mees, kes Sepat ise aitas ehitada.. nii et siin juhtuvad maagilised asjad,” iseloomustab Sepa Jalgpallikeskust üks kampaania eestvedajatest Kaarel Kiidron, kes muuseas ongi see mees, kes staadioni esimese Premium liiga värava lõi.

etv2_logo

Hrabrov ja Reim
Koondise praegune peatreener Martin Reim ja Boris Hrabrov (2012)

Ajaloolise mängu puhul on JK Tammeka kutsunud meeskondade avarivistuse tseremoniaalseks kätlejaks tunnustatud Tartu jalgpalluri ja treeneri Boris Hrabrovi. Hrabrov pääses meistriliigasse 18-aastaselt, kuuludes Tartu Katseremonditehase meeskonda. Meeskond pidas kodumänge küll Tamme staadionil, aga trenni tehti Sepa tänava staadionil, mille rajaski samas asunud Katseremonditehas. Hiljem tegutses Boris samal staadionil aga treenerina.

Eesti Jalgpalli Liit tunnustas 2016. aastal Boris Hrabrovi EJL hõbemärgiga.

Tartu JK Tammeka ja JK Narva Transi mängu eel kätlevad mängijaid ka Tammeka tegevjuht Kristjan Tiirik ning Reisibüroo Tortuga Travel müügijuht Mihkel Piho. Sel hooajal saadavad Tammeka ja Tortuga Travel üheskoos ühe õnneliku toetaja 1000€ väärtusele soojamaareisile. Reisimängu kampaaniaga saab lähemalt tutvuda SIIT!

Tammeka ootab kõiki klubiliikmeid, vilistlasi ja spordisõpru staadionile! Piletimüük toimub kohapeal. Tammeka hooajapileteid saab osta klubi e-poe kaudu või Lõunakeskuse Sportlandist. ANNAME TULD!

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/03/Sepa_pihelgas.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/03/Sepa_pihelgas-150x150.jpgEerik ParvitsSEPA JALGPALLIKESKUSUncategorizedSel reedel on Sepa Jalgpallikeskuse ajalooline hetk! Mitte kunagi varem ei ole ETV teinud otseülekannet jalgpallimatšist meie Sepalt. See on klubi jaoks suur hetk - meie oma enda staadion jõuab ETV2 otsepildis hinnanguliselt paarikümne tuhande televaatajani. Eesti spordi suurima ühisrahastuskampaania toel renoveeritud Sepa staadionil on algusest peale juhtunud imelisi asju. 'Tead,...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal