Tänavusel hooajal on Tartu JK Tammeka välja hõiganud noorte auhinnamängu, mille eesmärgiks on tuua Tammeka noormängijaid vaatama Premium Liiga mänge, tõstes nii treeninggrupi ühtsustunnet ning arendades ka noormängijate teoreetilisi teadmisi jalgpallitaktikast

Kiirelt on möödunud esimene mängude ring ning Tammeka on näidanud häid tulemusi mitmel rindel! Tammeka esindusmeeskond on platsil näidanud väga head mängu, ning sellega hoitakse liigas tugevat 4. positsiooni. Samuti ei ole märkamata jäänud klubi fännid, keda on sel hooajal stabiilselt üle 400 staadionile kogunenud – tohutult hea meel on näha noortegruppide aktiivset osalemist kodumängu vaatamises!

Esimesel kodumängul pani auhinna välja EscapeTARTU põgenemistuba, ning selle napsas omale Tammeka U17 poisid. Teisel kodumängul oli auhinnaks Futuruum virtuaalreaalsuskeskuse külastus terve grupiga ning selle võitis seekord tüdrukute valge grupp!

Kolmandal kodumängul, mis toimus Narva Transi vastu, olid kõige suuremalt esindatud 09-10 Sepa treeninggrupp! Kogu grupp saab autasuks külastuse FUNBowlingusse, kus saavad omavahel lõbusalt aega viita ning bowlingut mängida!

Viimane kodumäng oli Pärnu Vapruse vastu, kus oli mängu jälgimas 406 inimest! Milline treeninggrupp oli kõige paremini esindatud, selgub järgmisel kodumängul, kus Tammeka läheb vastamisi FC Kuressaarega!