Selleks, et spordis tippu jõuda, tuleb tunda erinevaid taastumisprotseduure. Paar nädalat tagasi rääkis Eesti koondise ja Tammeka füsioterapeut Ott Meerits tippjalgpallurite treeningust. Saime vastused küsimustele, miks tippjalgpallurid ennast rullivad ja miks tehakse keset trenni võimlemisharjutusi. Täna tutvustab teine Tammeka füsio Margus Parts meile taastusravivahendit Game Ready, mis ühendab endas külmateraapia ja reguleeritava surve.

“Game Ready masinale on sisseehitatud aktiivne kompressioon. Külmateraapia vähendab valu ja paistetust, soodustab hapniku transporti ning suurendab lümfisüsteemi funktsiooni,” selgitab taastusravivahendi Game Ready olemust Tammeka füsioterapeut Margus Parts. “See kõik kiirendab loomulikku taastumist. Peale ortopeedilist operatsiooni või rasket lihasevigastust ei aita miski muu nii hästi kui teeb seda Game Ready. Võrreldes tavalise külma või jää hoidmisega pakub Game Ready kordades paremaid tulemusi.”

“Game Ready mitte ainult ei ravi sümptomeid, vaid aitab kiirendada ka taastumisprotsessi. Olemas on väga palju erinevad wrape, mida taastumist vajavate kehaosade ümber paigaldada – küünarnuki-, õla-, randme-, labakäe-, selja-, puusa/kubeme-, põlve- ja hüppeliigesewrapid,” räägib Parts Game Ready erinevatest võimalustest. “Minul on olemas põlve-, hüppeliigese-, õlaliigese- ja puusaliigesewrapid.”

Suurepärast taastumisvahendit kasutab pidevalt Tammeka esindusmeeskond, kuid see on kättesaadav ka noorjalgpalluritele ja teistele sportlastele. “Minu käest on võimalik Game Ready masinat võimalik rentida helistades või kirjutades. Tegemist ei ole lihtsalt ühekordse teenuse pakkumisega, vaid masina rentimisel ongi eeliseks see, et klient/patsient saab masinat kasutada mitu korda päevas. See on omakorda aluseks kiiremaks taastumiseks,” räägib Tammeka füsioterapeut kuidas on võimalik tema käest Game Readyt rentida.

TELLIMISEKS VÕI GAME READY KOHTA LISAINFO SAAMISEKS:

Margus Parts
Telefon: +372 56569663
E-mail: margus.parts85@gmail.com

KAS TEADSID?

Game Ready masinat kasutavad väga paljud tippklubid üle maailma. Nii näiteks leiab kasutajate nimekirjast Real Madridi, Atletico Madridi, Juventuse ja PSG. Samuti leiab Game Ready kasutust kõikide korvpalliliiga NBA ja Ameerika jalgpalliliiga NFLi meeskondade hulgas.

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/04/gameready9-1024x683.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/04/gameready9-150x150.jpgEerik ParvitsESINDUSMEESKONDSelleks, et spordis tippu jõuda, tuleb tunda erinevaid taastumisprotseduure. Paar nädalat tagasi rääkis Eesti koondise ja Tammeka füsioterapeut Ott Meerits tippjalgpallurite treeningust. Saime vastused küsimustele, miks tippjalgpallurid ennast rullivad ja miks tehakse keset trenni võimlemisharjutusi. Täna tutvustab teine Tammeka füsio Margus Parts meile taastusravivahendit Game Ready, mis ühendab endas külmateraapia...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal