Eesti Ekstreemjooksu karikasari kutsub Tammeklasi osalema 21. aprillil Otepää Tehvandi Mäejooksul ning 22. aprillil toimuvale ERMi jüriöö jooksul. 

Eesti Ekstreemjooksu karikasari korraldab 21 aprillil Tehvandi mäejooksu, mis on Eesti Ekstreemjooksu karikasarja avaürituseks! Kavas on 2km pikkune noortejooks, 6km pikkune lühijooks ning 11km pikkune põhijooks. Võistluse finiš paikneb Tehvandi hüppemäe maandumisnõlva ülemises osas ehk finišisse jõudmiseks tuleb osalejatel ronida ülesse mööda maanduminõlvale paigutatud võrkusid.

Korraldajad on aga sellekspuhuks välja käinud Tammekale unikaalse võimaluse osaleda Tammeklastel 20% soodsamalt nii Tehvandi mäejooksul kui ka teistel Eesti Ekstreemjooksu karikasarja võistlustel. Kasuta registreerimisel sooduskoodi “Tammeka2018”. Sooduskoodi saavad kasutada ka pereliikmed, sõbrad ja tuttavad! Registreerimisel märgi organisatsiooniks/klubiks “JK  Tammeka”

Lisaks on tammeklastel võimalus osaleda sama sooduskoodiga ka 22. aprillil ERMi jüriöö jooksul, kus samuti on erinevad distantsid. Kell 17:00 algab noortevõistlus ning kell 17:30 põhivõistlus (10km distants).

Jooksudele on võimalik registreeruda www.sportos.eu linkilt.

Infot jooksude kohta saate www.meieliigume.ee