Lahing Viljandi linnastaadionil! Tipneri karikasarja 1/32-finaalis lähevad vastamisi kohalik Tulevik ning ülikoolilinna esindaja Tartu JK Tammeka. Tänavu on kohtutud kolmel korral, kus kaks mängu on võitnud Tammeka ning viimati viigistati Viljandis 1:1.

Tartu JK Tammeka – 2016/17 Tipneri karikavõistluste hõbe

Mõlemad meeskonnad kohtusid omavahel ka 2016/17 hooaja karikavõistlustel, kui toona alistasid tammeklased lisaajal viljandlased 1:0. Mäletatavasti oli tartlaste jaoks tegemist mälestusväärse karikavõistluste hooajaga, kui jõuti välja finaali Eesti rahvusstaadionile, kus küll kahjuks tunnistati FCI Tallinna 0:2 paremust. Selge on see, et Tammeka eesmärgiks on möödunud karikavõistluste tulemuse kordamine ning Viljandisse minnakse tuld andma.

Viljandi JK Tuleviku ja Tartu JK Tammeka vaheline karikavõistluste 1/32-finaali kohtumine toimub teisipäeval, 1. augustil. Viljandi linnastaadionil pannakse pall mängu kell 19. Kohtumisest teeb otseülekande jalgpall.ee.

MÄNGUEELSED KOMMENTAARID

jalgpallikool-tammeka-logo-22riseta-400Tartu Jalgpallikool Tammeka | peatreenerid Kaido Koppel ja Mario Hansi | 2016/2017 – Tipneri karikavõistluste finalist | jktammeka.ee

Tammeka peatreener Kaido Koppel: “Viljandi teeb meeskonnana ühtselt tööd ning positiivse tulemuse saavutamiseks peame ennast õigesti häälestama. Meie eesmärk on taas karikafinaalis mängida ning lähme Viljandisse võidu järgi.”

Tammeka poolkaitsja Kaspar Paur: “Loodame, et Viljandi folk lõi poisid rivist välja ning meie kasutame selle õilsa võidu nimel ära. Viljandi on küll saanud oma mängu käima aga mitte kauaks, kuna meie prioriteet on taas karikafinaalis mängida. Seega igale mängule läheme täie keskendumise ja võidutahtega. Anname tuld Viljandi poistele.”


TulevikViljandi JK Tulevik | peatreener Aivar Lillevere | 2016/2017 – Tipneri karikavõistluste veerandfinaal | jktulevik.ee

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: “Meil on väga hästi meeles, kuidas Tammeka meid eelmisest karikasarjast mõned kuud tagasi välja lülitas. Tahame seekord neile samaga vastata.”

Tuleviku mängija Herol: “Pärast emotsionaalset võitu Levadia üle peame tulema tagasi maa peale ja ees ootab uus ja keeruline kohtumine karikavõistlustel Tammeka näol, eesmärgiks edasipääs.”

JÄLGI MÄNGU EEL, AJAL JA JÄREL