Premium liiga üheteistkümnes voor ja vastaseks teisipäeval karikasarja poolfinaalis alistatud Paide Linnameeskond. Turniiritabelis asuvad võistkonnad kuuendal ja seitsmendal positsioonil, kus Paide on ühe punktiga Tammekat edestamas. 

Tammeka võidujärgsed emotsioonid

Teisipäeval, 9. mail kohtusid samad võistkonnad Tipneri karikasarja poolfinaalis. Kuigi normaalajal oli Paidel võimalusi mäng enda kasuks pöörata, läks mäng lisaajale. Ka järgnevad 30. minutit ei toonud mänguskooris muudatusi. Võimalusi jagus mõlemale poolele, kus domineerivamaks pooleks olid tammeklased. Penaltiseerias oli aga õnne rohkem tartlastel – kapten Kaarel Kiidron realiseeris otsustava penalti ja Tammeka kindlustas koha 27. mail toimuvas Tipneri karikasarja finaalis A. Le Coq Arenal. Tammeka ja Paide on juba korra sel hooajal Premium liigas kohtunud. Tol korral mängiti Paide kunstmurustaadioni 1-1 viiki, kus tartlaste poolelt sai jala valgeks Reio Laabus.

Tartu JK Tammeka ja Paide Linnameeskonna vaheline Premium liiga 11. vooru mäng toimub reedel, 12. mail Tamme staadionil. Kohtumisest teeb ülekande jalgpall.ee!

NII NAD KIRJUTASID

TABELISEIS

Premium liiga tabel 11. vooru eel. Allikas: soccernet.ee

TÄIEGA PEALE!

MÄNGUEELSED KOMMENTAARID

jalgpallikool-tammeka-logo-22riseta-400Tartu Jalgpallikool Tammeka | peatreenerid Kaido Koppel ja Mario Hansi | 2016 – Premium liigas 7. koht | jktammeka.ee

Tammeka peatreener Mario Hansi: “Usun, et mäng tuleb väga raske ja sarnaselt tuline. Meie poolt on kindlasti vaja tugevat esitust, sest Paide tuleb suure sooviga ennast rehabiliteerida ja selleks tuleb meil valmis olla.”

Tammeka poolkaitsja Randin Rande: “Kuna teisipäeval võitsime karika poolfinaali meie, siis soovib Paide seekord veel suurema tuhinaga Tartusse võidu järgi tulla. Meie meeskond teeb kõik, et 120 minutit jalgadest kiiresti välja saada ja koduseinte vahel veel paremat mängu näidata, et Paide ka teist korda kaotusega koju läheks.”

Paide LM (2016)Paide Linnameeskond | peatreener Vjatšeslav Zahovaiko | 2016 – Premium liigas 6. koht | paidelinnameeskond.ee

Paide abitreener Erki Kesküla: Teisipäevane ebaõnnestumine on seljataha jäetud. Võimalus endid taaskord sama vastasega võrrelda ja vigade parandus näha. Erinevatel põhjustel viimatine mänguplaan ei toiminud. Kas aeg muutusteks? Näeme reede õhtul.

Paide mängija Michael Lilander: Taaskord on käes mäng Tammekaga. Aega taastumiseks on vähe, kuid oleme valmis andma lahingu. Meeskond vajab kolme punkti.

JÄLGI MÄNGU EEL, AJAL JA JÄREL

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/05/PL-Cover-vs-Paide-12.-mai.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/05/PL-Cover-vs-Paide-12.-mai-150x150.jpgEerik ParvitsESINDUSMEESKONDPremium liiga üheteistkümnes voor ja vastaseks teisipäeval karikasarja poolfinaalis alistatud Paide Linnameeskond. Turniiritabelis asuvad võistkonnad kuuendal ja seitsmendal positsioonil, kus Paide on ühe punktiga Tammekat edestamas.  Teisipäeval, 9. mail kohtusid samad võistkonnad Tipneri karikasarja poolfinaalis. Kuigi normaalajal oli Paidel võimalusi mäng enda kasuks pöörata, läks mäng lisaajale. Ka järgnevad 30....jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal