Premium liiga koondisepaus on läbi ning algamas on kuueteistkümnenda mänguvooru kohtumised. Tartu esindusmeeskond Tammeka sõidab Narva, et kohtuda sealse Transiga. Mäletatavasti on tänavu juba korra kohtutud, kui Sepa jalgpallikeskuses mängiti võitluslik 1:1 viik.

Premium liiga paus on läbi ja Tammeka on valmis tuld andma!

Kaks nädalat tagasi toimunud viimases Premium liiga mängus võõrustasid tartlased koduväljakul tabeliliidrit Tallinna FC Florat. Kõvaks kaitselahinguks tituleeritud matšis võtsid oma külla sõitnud tallinlased, kui tammeklased alistati 2:0. Florakate poolt sai värava kirja Zakaria Beglarišvili ning õnnetult lükkas palli peaga oma väravasse Kevin Anderson.  Narvakate viimane kohtumine lõppes 2:1 võiduga. Võõrsil alistati Viljandi JK Tulevik, kus kaks väravat sai enda nimele Ilia Ferapontov.

JK Narva Transi ja Tartu JK Tammeka vaheline Premium liiga kuuteistkümnenda vooru kohtumine toimub reedel, 16. juunil kell 19.00. Kohtumisest teeb otseülekande jalgpall.ee!

NII NAD KIRJUTASID

TABELISEIS

Premium liiga tabel 16. vooru eel. Allikas: soccernet.ee

TAMMEKA SAATEAPSUD

MÄNGUEELSED KOMMENTAARID

jalgpallikool-tammeka-logo-22riseta-400Tartu Jalgpallikool Tammeka | peatreenerid Kaido Koppel ja Mario Hansi | 2016 – Premium liigas 7. koht | jktammeka.ee

Tammeka peatreener Kaido Koppel: “Narva on meeskonna hästi komplekteerinud ja tänu sellele on nad heas hoos. Tagaliinis on lisandunud Kotenko kogemused ja ründavatele positsioonidele on leitud kiired ja osavad mängijad. Peame tegema hea meeskondliku esituse, et Narva hoogu pidurdada. Kui see meil õnnestub, saame kolme punktiga koju tulla.”

Tammeka poolkaitsja Randin Rande: “Peame valmis olema raskeks mänguks, sest Narvas on nii mõnigi favoriit punkte kaotanud. Väike puhkus tihedast mängugraafikust lasi meil hinge tõmmata, et nüüd uue hingamise ja värskendatud motiveeritusega Narva minna ning positiivne tulemus kätte saada.”

Narva TransJK Narva Trans | peatreener Adiam Kuziaev | 2016 – Premium liigas 8. koht | fctrans.ee

Transi peatreener Adiam Kuziaev: “Vaheajal me tegime kõva tööd, parandasime oma füüsilist võimekust, võtsime osa Eesti Energia jooksust, kus Vadim Mihhailov oli parim narvlastest. Mängud Tammeka vastu on alati pingelised. Olen kindel, et mäng 16. juunil meeldib pealtvaatajatele.”

Transi mängija Irie: “Nad mängivad väga organiseeritult ja terviklikult meeskonnana – keeruline on isegi kedagi eraldi välja tuua. Meie oleme aga täiesti valmis, treeningud vaheajal tulid meile kasuks. Meeskonna tuju on hea ja loomulikult soovime võita.”

JÄLGI MÄNGU EEL, AJAL JA JÄREL

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/06/IMG_5147-1024x683.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/06/IMG_5147-150x150.jpgEerik ParvitsESINDUSMEESKONDUncategorizedPremium liiga koondisepaus on läbi ning algamas on kuueteistkümnenda mänguvooru kohtumised. Tartu esindusmeeskond Tammeka sõidab Narva, et kohtuda sealse Transiga. Mäletatavasti on tänavu juba korra kohtutud, kui Sepa jalgpallikeskuses mängiti võitluslik 1:1 viik. Kaks nädalat tagasi toimunud viimases Premium liiga mängus võõrustasid tartlased koduväljakul tabeliliidrit Tallinna FC Florat. Kõvaks kaitselahinguks...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal