Tartu Jalgpallikool Tammeka ja Bronx Wood OÜ sõlmivad kolmeaastase koostöölepingu Tartu jalgpalli edendamiseks. Lepingu kohaselt saab Bronx Woodist Tammeka noortesüsteemi peatoetaja ning klubi noorjalgpallurid hakkavad võistlema Bronx Woodi logoga võistlussärkides.

Jalgpallikool Tammeka tegevjuhi Kristjan Tiiriku sõnul aitab klubi ja Bronx Woodi koostöö edendada Tartu noorte- ja tippsporti ning pakkuda suuri spordielamusi. “Tammeka suur eesmärk on võidelda aastal 2020 Premium liigas medalitele ja seda paljuski Lõuna-Eestist sirguvate andekate jalgpallurite toel. Tänu oma valdkonna tippettevõtetele nagu Bronx Wood, on selliste eesmärkide seadmine reaalne,” selgitab Tiirik.

Bronx Woodi juhatuse liikme Kaido Koppeli sõnul näeb ta Tammekas suurt arengupotentsiaali. “Jalgpall on väga populaarne spordiala ning Tammeka seatud eesmärgid väärivad toetust. Samuti soovime Bronx Woodi näol olla eeskujuks kõikidele ettevõtetele, kellel on võimalus panustada ja toetada noortesporti. Loodan, et seda märgatakse ja tehakse positiivsed ning ettevõtlikud järeldused,” sõnas Koppel.

Tammeka noorte treening- ja võistlussärgid hakkavad kandma Bronx Woodi logo.

Bronx Wood OÜ on tegelenud üle 10 aasta metsandusega. Ettevõtte teenuste hulka kuuluvad metsakinnistute ost, metsamaterjali ost, põllumaade ost, raieõiguse ost, metsakavade koostamine ja transporditeenus. Tartu JK Tammeka kuulub Eesti suurimate jalgpalliklubide hulka. Tammeka ridades treenib üle 1050 tartumaalase ning klubi treenerid annavad aastas üle 5000 trenni. Mullu rajas JK Tammeka Eesti spordi ajaloo suurima ühisrahastuskampaania toel Sepa jalgpallikeskuse.

Tammeka ja Bronx Woodi koostöölepingu avalik allkirjastamine toimub Tammeka perepäeva ja m²-festivali raames laupäeval, 23. septembril. Ühised ettevõtmised algavad aga juba sel reedel Premium liigas, kui JK Tammeka võõrustab Tamme staadionil Paide Linnameeskonda. Siis valmistab mootorsaega metsamees publiku silme all puidust meene igale Tammeka väravalööjale.

TULE REEDEL JA ESMASPÄEVAL TAMMEKA PREMIUM LIIGA MÄNGUDELE:

https://www.facebook.com/events/113534409365020

https://www.facebook.com/events/499357643758824

 

http://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/09/Tammeka_Bronx_Wood.jpghttp://www.jktammeka.ee/wp-content/uploads/2017/09/Tammeka_Bronx_Wood-150x150.jpgJalgpallikool TammekaNOORTE JALGPALLTartu Jalgpallikool Tammeka ja Bronx Wood OÜ sõlmivad kolmeaastase koostöölepingu Tartu jalgpalli edendamiseks. Lepingu kohaselt saab Bronx Woodist Tammeka noortesüsteemi peatoetaja ning klubi noorjalgpallurid hakkavad võistlema Bronx Woodi logoga võistlussärkides. Jalgpallikool Tammeka tegevjuhi Kristjan Tiiriku sõnul aitab klubi ja Bronx Woodi koostöö edendada Tartu noorte- ja tippsporti ning pakkuda suuri...jktammeka.ee | jalgpallikooltammeka.ee | Meeste- naiste ja noortejalgpall Tartus ja Tartumaal