Läinud nädalavahetusel osalesid mitmed Tammeka võistkonnad turniiridel Tartus ja Sakus. Klubi auhinnakappi lisandus kaks kolmanda koha karikat.

FOTO: 2007. aastal sündinute seas kuulus Tammeka I võistkonnale Hillar Otto memoriaali kolmanda koha karikas.

Hillar Otto memoriaalil näitas 18 meeskonna konkurentsis väga head mängu 2006. aastal sündinute võistkond, kes sa nelja võidu ja ühe viigiga oma alagrupis esikoha ning pääses finaalgruppi. Seal kaotati 1:2 Lõuna-Eesti koondmeeskonnale ja viigistati 0:0 Helsingi jalgpalliklubi (HJK) Sinisega ning saavutati kokkuvõttes kolmas koht. Turniiri võitis HJK.

2007. aastal sündinute seas jäi valusal kombel finaalist välja Tammeka I, kes kogus alagrupis sarnaselt Pihkva 747-ga 13 punkti, kuid parem väravate vahe viis esikohamängule Vene poisid. Omavahelises mängus tehti 2:2 viik, ülejäänud neli matši mõlemad meeskonnad võitsid,

Nii pidi Tammeka leppima kolmanda koha matšiga, kus tuuseldati Tallinna Kalevit 5:1. Esikohakarika viiski koju Pihkva.

Tammeka II kogus oma alagrupis kaks viiki ja kolm kaotust ning mängis kohtadele 11.-12. Normaalaeg Soome klubi PPS Krokut II vastu lõppes viigiseisul 1:1, penaltiseerias osutusid vastased 3:1 täpsemaks.

Samal ajal toimunud Saku Spring turniiril sai 2005. aastal sündinute seas Tammeka I 15. ja Tammeka II 16. koha. 2006. aastal sündinute seas oli Tammeka 12.