Täna pidas Tammeka maha Pärnus äärmiselt tulise lahingu, millest suudeti välja tulla 1:0 võiduga Pärnu JK Vapruse üle ning sellega minnakse esimesele kodumängule positiivses meeleolus.

Tammeka mängijad pärast 1:0 juhtväravat

Täna sõideti Pärnusse positiivses meeleolus, sest hooaja esimeses mängus võideti 1:0 Tallinna Kalevit. Tegemist oli pingelise ning tasavägise mänguga ning seda oli oodata ka tänasest mängust. Tammeka treenerid usaldasid taaskord väravapostide vahele eelmise mängu kapteni, Karl Johan Pechteri, kes oli täna enda ülesannete kõrgusel. Teisel poolajal näitas Pechter, miks just tema peaks väravapostide vahel olema, tehes mitmeid tõrjeid. Tema ees mängisid kaitseliinis Akim Sairinen ning Grauberg. Vasakul äärel tegi kaitsetööd Mikk Laas ning paremal Kevin Anderson.
Kaitseliini ees positsioneerisid Tallinna Kalevi vastu pingilt alustanud, kuid tänase mängu kapten, Tauno Tekko ning tema kõrval Reio Laabus. Äärepoolkaitsijatena alustasid platsil Sander Kapper ning Kaspar Paur. Väravate löömise eest hoolitsesid Martin Jõgi ning Tristan Koskor.

Tammekale algas kohtumine suurepäraselt, kui 3’ndal minutil lõi Rauno Tutk omaväravast Tammeka juhtima. Tasavägises mängus oli Tammekal võimalusi eduseisu suurendada kuid paraku seda lõpuni teha siiski ei õnnestunud. Esimene poolaeg lõppes 1:0 Tammeka eduga. Teisel poolajal tuli Vaprus juba palju innukamalt ja julgemalt peale. Pärast esimest 10-t minutit Tammeka survet, haaras Vaprus ohjad endale ning asus meie väravaesist ohustama. Nii lendas niimõnigi pall väga ohtlikult Tammeka värava peale. Sellest hoolimata hoidis Tammeka väravavaht meid ära halvimast või lendas pall napilt üle. Ühise kaitsetöö ning õnne tulemusena lõppes mäng 1:0 Tammeka võiduga ning koju sõideti kolme punktiga. Vahetusest sekkusid mängu 67′ minutil Andre Paju, kes vahetas Tristan Koskorit. 70′ minutil vahetati välja Sander Kapper, keda asendas Mihkel Järviste ning Tammeka viimase vahetusena tuli väljakule Mart Paul Preiman ja väljakul tegi talle kohta Kaspar Paur.

Kaks mängu on mängitud ning Tammeka kaitset ei ole õnnestunud lahti murda kummalgil meeskonnal. Sellega hoitakse Premium liiga tabelis kõrget 2. kohta ning valitseva meistriga on vahet vaid mõned väravad.

Tammeka järgmine kohtumine on juba sel kolmapäeval (14. märts), kui Sepa staadionil minnakse vastamisi FCI Levadiaga. Ees ootab tuline ning põnev lahing! Avavile kõlab kell 19:00!